Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündemZehra Ganioğlu Korosu Kadıköy'de Sahne Aldı.

Zehra Ganioğlu Korosu Kadıköy’de Sahne Aldı.

Zehra Ganioğlu korosu Kadıköyde sahne aldı. Aziz Bahtiyar Sahneye Türk Bayrakları ile çıktı.

Trt sanatçılarından Zehra Ganioğlu  oluşturduğu amatör kişilerden kurulu 55 kişilik koro Kadıköy de ilk sahnesini gerçekleştirdi.

Ev hanımı , iş adamı , esnaf ve zanaatkarlardan oluşan koroda,  ücretsiz eğitim alan kişiler 6 ay süren çalışmalarını Kadıköy Evlendirme dairesinde gerçekleştirdikleri solo ve toplu performansları ile sahneye taşıdılar.

Başvuru ve kayıtlarda her hangi bir özellik ve ekstra ödeme gibi konulardan muaf olan koro.

Yaş kategorisi ile de dikkat çekti. en küçüğü 39 en büyüğü 75 yaşında olan koro solistleri medeni cesaretleri ve azimleri ile örnek bir sosyal projeyide gerçekleştirmiş oldular.

Sahne Alanlar arasında Gümrük muşavirliği işi yapan Aziz Bahtiyar sahneye çıkarken seyircilere ve koro arkadaşlarına dağıttığı Türk bayrakları ile alkış aldı.

Zehra Ganioğlu korosu yeni yılda da ayrı ayrı iki sahne daha alacak ve müzikseverler ile bir araya gelecek. Koronun sahne performansını izlemek ücretsiz olmasıda kalabalık bir izleyici kitlesinin katılımına olanak sağladı.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments