DOLAR 30,9608 0.16%
EURO 33,5006 0.14%
ALTIN 2.020,210,42
BIST 9.393,460,52%
BITCOIN 1595442-0,55%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

YÜKSELEN TÜRKİYE ENSTİTÜSÜ BÜYÜK KLÜPTE TOPLANDI.

YÜKSELEN TÜRKİYE ENSTİTÜSÜ BÜYÜK KLÜPTE TOPLANDI.

25 Ağustos 2022 09:38
YÜKSELEN TÜRKİYE ENSTİTÜSÜ BÜYÜK KLÜPTE TOPLANDI.
0

BEĞENDİM

Yükselen Türkiye Enstitüsü Ekonomik istihdam Kalkınma proje grubu ilk toplantısını İstanbul Büyük klüpte gerçekleştirdi.
Türkiye vatandaşlarının sorunlarını, çözüm yollarını , Ekonomik sorunların gündeme alındığı toplantıya. Bir çok konuda tecrübeli iş adamları, Stk yöneticileri , Basın sektörü yöneticileri katılım sağladı.
Toplantının en dikkat çeken konukları arasında Genel Kurmay Başkanlığı İstihbarat Daire Başkanlığı yapmış olan emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin ile Chp genel sekterliği ve milletvekilliği yapmış olan Gürsel Tekin oldu. Toplantının moderatörlüğünü YTE Başkanı Demirhan Durmuş Çelen gerçekleştirdi.
Özellikle bir çok konuda katılımcıları yeni dünya düzeni ve Türkiye’nin bu düzende yer alacağı konum hakkında bilgilendirmeler yapan Pekin ve Tekin. Gündeme alacakları Türk vatandaşlarına uygulanan vize sorunu ile ilgili yapacakları proje ile eğitim ve sağlık konusunda ülke vatandaşlarının eksik ve sorunlarına yönelik yapacakları projeler için karar aldılar.
Yükselen Türkiye Enstitüsü seçim dönemi ve sonrası ülkeye yapılacak olan en etkili STK projelerini gerçekleştirebilecek güçlü oluşumlar içinde gösterilmekte.
Toplantıya katılanlar arasında olan Zafer Yılmaz’ın sorduğu soruya İsmail Hakkı Pekin tarafından yapılan açıklamalar ise yüreklere su serpecek kadar ılımlı olması geleceğe yönelik güzel mesajlar vermesi sebebi ile takdir topladı.
Yükselen Türkiye Enstitüsü eylül ilk haftasında karar alınan projeleri hayata geçirmek üzere İstanbul’da tekrar bir araya gelecek.
Toplantı bitiminde Gürsel Tekin Yükselen Türkiye Enstitüsüne fahri üye yapılarak i.Hakkı Pekin tarafından plaket takdim edildi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.