Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaGündemYaşar Sönmez'in hayatı film oluyor.

Yaşar Sönmez’in hayatı film oluyor.

Yaşar Sönmezin Çalkantılı hayatı Film oluyor. bir dönemin en korkulan isimlerinden olan iş adamının hayatının karanlık tarafı film mi olacak.

Ünlü iş adamı Yaşar Sönmez’in hayatı film oluyor. Bir dönemin en renkli isimlerinden olan Yaşar Sönmez Sansasyonel yaşantısı ile de medyanın yakından takip ettiği isimlerden. Yaşar Sönmez Bitlisin en köklü ve kalabalık aşiret aile büyüklerinden. çevresi tarafından da oldukça sevilen sayılan iş adamı olarak tanınmakta.
Bir çok dünyaca ünlü isimle adı anılan İş adamı, yer altı dünyasının da saygı duyduğu bir isim olarak tanınmakta.
Türkiye, Bulgaristan , Belarus arasında iş hayatını devam ettiren Sönmez bir dönemin gazinocular kralı olarak bilinen Princess grup Başkanı Sudi Özkan ile olan yakınlığı ile de bilinmekte.
Filmin içeriği hakkında soruları cevapsız bırakan Yaşar Sönmez. Bir kaç gün önce İstinye parkta film yapımcısı Leon Bruggen ve ekibi ile yemek yerken görüntülendi.Medya mensuplarının Deniz Akkaya ile yaşadığı çalkantılı aşk sorularını cevaplamayan iş adamı. bir dönem ünlü mankene tahsis ettiği jip ile gündem olmuştu. Yemeğe Rolls Royce Cullinan jipi ile gelen iş adamına en ilginç soru yine medya mensuplarından geldi. 30 milyon tl lik Rolls Royce jipinizi deniz akkaya isterse kendisine tahsis edermisiniz? sorusuna ise gülümseyerek cevap vermedi.
Şimdi merak edilen konu ise Yaşar Sönmez’in filminde yaşamının karanlık yönümü yoksa iş adamı olduğu dönem mi yayınlanacak. Hollandalı film prodüktörü Leon Bruggen filmin bütçesininde dudak uçuklatacağını söyledi.


admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments