Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemVan Anatolia Jewellery Show’da Akabe standı Anadolu kuyumcularıyla doldu taştı

Van Anatolia Jewellery Show’da Akabe standı Anadolu kuyumcularıyla doldu taştı

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli kuyum üreticilerinden biri olan Akabe Kuyumculuk; ana sponsor olduğu Van Anatolia Jewellery Show’dan mutlu bir şekilde ayrıldı. Fuar boyunca dev standında yılın en yeni tasarımlarını sergileyen Akabe; Anadolu’nun dört bir yanından gelen kuyumcuların yoğun ilgisi gördü.

Anadolu’da Türk kuyumculuğu dendiği zaman ilk akla gelen markalar arasında yer alan Akabe Kuyumculuk; özenle hazırlandığı Van Anatolia Jewellery Show’da hedeflerini yakalamayı başardı. Fuarın ana sponsorlarından biri olan Akabe; Van’da üretim yapan az sayıdaki firmaların arasında yer alıyor.
Akabe Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şahin; fuar boyunca hem yerli hem de yabancı alıcıların kendilerini ziyaret ettiğini, İran ve Irak’tan gelen alıcıların her geçen fuarda arttığını söyledi.
Fuar boyunca en yeni tasarımlarını stantlarında sergilediklerini kaydeden Mustafa Şahin; “Hepimizi derinden sarsan Kahramanmaraş Depreminin ardından fuarın önemi daha da ön plana çıktı. Anadolu kuyumcusunun vitrinlerinde boşluklar oluştu. Fuara katılan firmalarımız her biri kendi alanında uzman olduğu takı gruplarını sergilediler. Bizim için çok verimli geçen fuarın, diğer katılımcı dostlarımız içinde iyi geçtiğini mutlulukla öğrendim. Bu fuarda ilk kez alyans ürün grubuna da giriş yapmış olduk. Bu yaz Anadolu’da yine Akabe rüzgarı sert esecektir” diye konuştu.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments