Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemÜnlü Televizyon Yöneticisin Oğluna Görkemli Düğün.

Ünlü Televizyon Yöneticisin Oğluna Görkemli Düğün.

Showtv ve Dsmart grubunun eski teknik genel müdüründen özel düğün. Erol Filiz ve Dilara Filiz Fenerbahçe Dalyan Clupte dünya evine girdi.

Trt , Showtv , Tjk Tv ,Kanald ,Dsmart grubunun Teknik genel müdürlüğünü yapan ve showtv nin ayazağa tesislerinin projesini hayata geçiren, Tjk Tv nin kurucularından olan, yakın zamanda Dsmart , Kanald grubunun teknik genel müdürlüğünü yapan Erkal Filiz. Fenerbahçe dalyan Clupte 150 kişinin katılımı ile yapılan özel vip törenle ve eğlence ile düğünü yapıldı.

Medya Camiasının sayılı davetlisinin katıldığı gecede Dsmart Spor müdürü Aybars Hüralp, Showmax Genel Müdürü Mehmet Alp Elmalı , Show Tv yapımcısı ve Kapalıçarşı dergisi İmtiyaz sahibi Gökhan Yalçın , Kuyum sektöründen Recai Cılız gecenin renkli simaları idi.

gecenin en büyük süprizi ise 28 mayıs’ta kadıköy evlendirme dairesinde yapılan nikahın sonrasında Mehmet Alp Elmalı’nın giydiği cüppe ile tekrar espirili şekilde nikah kıyması idi.

 

Uzun yıllar Ulusal kanallarda üst düzey yöneticilik yapan Erkal Filiz şaşalı bir tören yerine mütevazi ve sayılı kişi ile samimi bir ortamda yaptığı organizasyon ile takdir aldı.

Görkemli ve bütçesel olarak aşırı ve gösterişli düğün seçme yerine sevdiğimiz yakın dostlarımız ile bu tarz bir organizasyon bizim içinde çok keyifli oldu dedi.

gece de ayrıca Damadın babası olan Erkal Filiz ve eşi Fatma Filiz Zeybek oyunu ile de beğeni topladı.

IMG_4458

 

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments