Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündemÜnlü Kebapçıdan Nusret'e Meydan okuyan sözler.Gel Gör Sonra Kebap Yedim Dersin.

Ünlü Kebapçıdan Nusret’e Meydan okuyan sözler.Gel Gör Sonra Kebap Yedim Dersin.

Ünlü Steak çi Nusret'e Kapalıçarşının meşhur kebapçısından zehir gibi gönderme. Bırak bu ağzı burnu yamuk pozları kapalıçarşı'ya gel sana gerçek kebap yedirelim. sonra kebap yemedim demezsin.

Kısa Süre önce Arjantin Milli takımı ile sahada dünya kupası ile poz veren ünlü Steak restaurantların sahibi Nusret’e gönderme. Bırak steak işlerini gel kapalıçarşı’ya gel gör de kebap ye sonra kebap yedim dersin. Sahada gösteriş yapmakla değil ocakta show yapmakla olur bu işler.

Kapalıçarşı’nın tanınmış kebapçılarından olan Gel Gör kebap sahibi Cumali Demirel,  zamanında Showtv ve Tv8 in kendisine yaptığı teklifleri çarşıya olan aşkından dolayı bırakamadığını ve kebap kültürümüzün ilerlemesi gerekirken amerikan kültürüne ait olan steak işlerinin popüler hale getirilmesine kızdığını da belirtti.

Bir dönem showtv ve tv8 in üst düzey yöneticilerinin üst üste kendisine özel restaurant açmak için teklifler yaptığının altını çizen Demirel. O dönemler adı bilinmeyen kişiler , bu gün ağzı burnu yamuk pozlarla kendilerini popüler etmek için komik hale getirmelerini üzüntü içinde izliyorum. Nusret’e açık davet ne zaman isterse gelsin Gel Gör de kebap yesin sonra kebap yedim desin diye meydan okudu.

Kapalıçarşı iskender boğazında yer alan Gel Gör Kebap en tanınan ve sevilen çarşının kebapçıları arasında yer alıyor.

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments