Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemÜnlü Amerikalı Menajer İstanbul'da

Ünlü Amerikalı Menajer İstanbul’da

Amerikanın ünlü menajeri Türkiye'de Gökhan Yalçın ve İlknur Demirez ile çalışmaya devam edecek.

Amerikalı ünlü menajer Matt Mrok eşi Sheila Mrok ile birlikte İstanbul’a ziyaret için geldi.

Kısa süre önce Türkiye’ye getirdiği French Montana ile Masquearade Clupte etkinlik yapan ve eylül ayı içerisinden haziran ayına kadar süreçteki dönemde Türkiye ‘ye gelecek olan yabancı isimleri belirlemek üzere istanbul’a gelen ünlü menajer.

Boğazda radisson blue hotel de buluştuğu Gazeteci Gökhan Yalçın ve İlknur Demirez ile birlikte Türkiye planında yer alacak isimleri belirlemek için toplantı yaptılar.

Shaqe Oneil , Kim Kardishian , Tom Cruise gibi isimler üzerinde çalışmalar yaptıklarını belirten Matt Mrok ismini belirtmedikleri bir inşaat firması ile anlaşma yapmak üzere olduklarını Türkiye Organizasyonu nu Gökhan Yalçın’ın yönettiği bir paket programlar ile birlikte Türkiye de büyük organizasyonlar ve isimler getirmeyi planladıklarını belirtti.

Matt Mrok ile ilgili gelen ünlü isimlerin bağlantılarını ve bir çok isteklerini İlknur Demirez yönetmekte ve organizasyonun diğer ayaklarını tamamlamakta.

bir araya gelen üçlü bir çok ünlü isimi yeni yayın döneminde İstanbul ağırlıklı olmak üzere 3 günlük programlar yapma kararı ve getirme kararı aldılar.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments