Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaModaTürkiye'nin Çevreci Tekstil Firması.

Türkiye’nin Çevreci Tekstil Firması.

Özcan Koç Küresel ısınma ile ilgili Alas ev tekstil firmasında örnek adım ile gündem de.

Türkiye nin öncü Ev Tekstil kuruluşu olan ALAS EV TEKSTİL CEO su ÖZCAN KOÇ, Birleşmiş Milletler öncülüğünde imzalanan küresel ısınmaya yönelik hükümetler arası ilk çevre sözleşmesiyle Türkiye nin de taraf olması sebebiyle firma olarak kendilerinin de bu dönüşüme yönelik ilk adımlarını başlattıklarını ve 2023 ile birlikte ambalajlarında geri dönüşümlü malzemeleri öne çıkararak bu dönüşüme öncü olacaklarını açıkladı. Bilindiği üzere “Sözleşme; insan kaynaklı çevresel kirliliklerin iklim üzerinde tehlikeli etkileri olduğunu kabul ederek atmosferdeki sera gazı oranlarını düşürmeyi ve bu gazların olumsuz etkilerini en aza indirerek belli bir seviyede tutmayı amaçlamaktadır.”. 2023 ile birlikte daha da doğada dönüşebilir yeni bir ürün portföyü ile hizmet vermeye başlayacaklarını dile getiren Özcan Koç, 2023 ile birlikte 50 ülkeye ihracat ve yurtdışında bir yeni toptan mağaza hedefi ile Türkiye için katma değer oluşturmaya devam ettiklerini açıkladı.

Alas Ev Tekstil İstoç Ticaret Merkezinde 3 Toptan Mağaza Polonya Varşova da bir toptan mağazasıyla ve Türkiye ve çevre ülkelerdeki Zincir Mağazalardaki ürün portföyü ile öne çıkmaktadır.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments