Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaEkonomiTHORS MAN YAŞAM STİLİMİZ

THORS MAN YAŞAM STİLİMİZ

Bir güne üç ayrı iş temposunu sığdıran kapalıçarşı'nın fantastik kişisi. Ayhan Torsun yarıştırdığı atlar ile başarı grafiğini her gün yukarı çıkarıyor. Beşiktaş derneği ile çarşıya getirmediği Beşiktaş Başkanı yok. 2022 Thors Man Collection tüm bu tempoda Gümüş severlerin beğenisine sunuldu.

Kapalıçarşı’nın Fantezi Erkek gümüş takı ve aksesuar ürünlerinde köklü üreticilerinden Ayhan Torsun. Gümüş üretiminin haricinde farklı konularda ilginç bir hikayeye sahip.

Erkek Gümüş takı da oldukça ciddi bir müşteri porfföyüne sahip olan firma Avrupa ve Amerika pazarında da faaliyet göstermekte.

firma sahibi Ayhan Torsun ise oldukça renkli bir kişilik. Bir tam günü oldukça uzun yaşayan lardan. Çarşida Beşiktaşlılar derneği ile oldukça fazla tanınan fanatik bir beşiktaşlı. Beşiktaş sevgisi çoğu zaman işinin bile önüne geçiyor. Beşiktaşın son dönem görev yapan tüm başkanlarını kapalıçarşıya bir şekilde getirmiş ve etkinliklerde bulunmuş. Bir bakıyorsunuz İnönü stadında bir Hatay Beşiktaşlılar derneğinde.

Tüm bunların üstüne bir de Veliefendi de at yarışlarına olan ilgisi onu aynı zamanda bir at sahibi ve yarışlarda yer alan bir kişi haline getirmiş.

Sabah 05.00 te başlayan gün 22.00 ye kadar oldukça yoğun bir tempoda devam ediyor.

aynı gün içerisinde Veliefendi , Beşiktaş ve Kapalıçarşı arasında haftanın 6 günü sıkı bir temposu olan Ayhan Torsun yeni çıkardığı koleksiyon ile şu an ispanya ve Amerika’dan ciddi sipariş alarakta dikkatleri üstüne çekmiş durumda.

Thors Man Summer 2022 özenle ve keyifle Türkiye deki bayilere dağıtılmaya başlandı.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments