Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemTebessüm Filmi Gişe Startı Verdi.

Tebessüm Filmi Gişe Startı Verdi.

Avcı Film ve Hasan Avcı'nın yeni filminin başrolünde Onur buldu var. film temmuz ayında tüm Türkiye de izleyici ile buluşacak.

Hasan Avcı ve ortakları tarafından vizyona sokulan Onur Buldu’nun başrolünde yer aldığı Tebessüm filmi , Torun Center da düzenlediği gala ile vizyona merhaba dedi.

Alışılmışın dışında farklı bir senaryo ile seyirci önüne çıkan Onur Buldu komedi filmlerinin tam aksine toplumda çok kabul görmeyen  iç dünyası karmaşık bir karakter ile izleyici önüne çıkıyor.

Filmin yapımcılığını yapan deneyimli yapımcı Hasan Avcı bu filmde Avcı film kaşesi ile de Türk film sektörüne farklı bir yapıt kazandırdıklarını , yaz ayalarında gişe seçmelerini ise yine Türk film sektöründe algı yaratmak ve sektörü desteklemek için yaptıklarını belirti.

Onur Buldunun başrolünü paylaştığı filmde Onur Buldunun ablası Özlem Gök , Amcasının oğlu rolünde Adem Tosun ameliyatta bacağı kesilen onur Buldunun babasının kesilen ayağının macera dolu hikayesini ekrana taşıyor.

Filmin Yönetmenleri ise  Sezgin Cengiz , Şiar Gedik yapıyor.

Film 1 ay vizyonda seyircisi ile buluşacak.

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments