Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemSTONEX YENİ İMAJLARI ÇOK HAVALI

STONEX YENİ İMAJLARI ÇOK HAVALI

STONEX yarı değerli taşlar ile yaptığı çekimde sektör standardını belirledi.

Kuyumcu kent de faaliyet gösteren renkli taş firması Stonex yeni imajlarında standartlarını dünya standardına çıkardı. Dünyaca ünlü firmaların alt yapısını uzun süredir incelediklerini belirten Coşkun Daylan seçtiklerim modeller ve imaj ekibi ile standartlarını bu yıl avrupa standartlarının üzerine taşıdıklarını belirtti.

Çekimde kullanılan özel lensler ile piyasada kullanılan yarı değerli taşların tüm özelliklerini ve renk scalasını tam anlamı ile ortaya çıkardıklarını. Model ile de imajlarda sektöre farkındalık kazandırdıklarını belirtti.

Kapalıçarşı dergisinin geçtiğimiz hafta düzenlediği moda çekimlerinin kendileri için çok iyi bir fırsat yarattığını ve iyi hazırlandıkları çekimlerinde istedikleri tüm imaj ve prestiji sağladığını belirten daylan.

önümüzdeki günlerde beyaz renkli taşlar ile yeni bir çekim planladıklarını belirtti.

Stonex 11 ayrı kategori ve 3 farklı imaj görselinin yer aldığı toplamda 15 farklı dizayn çalışma ile yeni dönem imaj çekimlerini tamamlamış oldu.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments