DOLAR 32,4092
EURO 34,5381
ALTIN 2.453,34
BIST 9.814,19
DOLAR 32,4092 0.15%
EURO 34,5381 0.29%
ALTIN 2.453,340,61
BIST 9.814,190,59%
BITCOIN 21090191,73%
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
Steel Kalıp Uluslararası Pazarda Adını Duyuruyor.

Steel Kalıp Uluslararası Pazarda Adını Duyuruyor.

24 Şubat 2023 10:11
Steel Kalıp Uluslararası Pazarda Adını Duyuruyor.
0

BEĞENDİM

Türk mühendislerinin ve ustalarının görev aldığı Steel Kalıp & Makine;  düzenli katıldığı İtalya Vicenza Oro Jewelery Show’da son derece başarılı sonuçlar elde ederek ülkemize döndü. Hem kalıp hem de makine alanında Dünya çapında isim yapan, onlarca markayla rekabet eden ve kendi özgün tarzını net bir şekilde ortaya koyan Steel Kalıp & Makine; rekabette yabancı markaları zorlamaya devam ediyor.

İtalya’da yapılan Vicenza Oro fuarından başarıyla dönen Steel; dünyanın dört bir yanında kuyum üreticilerinin ısrarla aradığı ve sorduğu bir marka konumuna geldi. Fatih Çelik; kuyum üretiminde ileri teknolojinin her geçen gün daha da ön plana çıktığını, hem makine hem de hafif press kalıp çeşitliliğiyle Steel’in Dünyanın her noktasında “Made In Türkiye” kaşesini gururla dalgalandırmaya çalıştığını söyledi.

Hizmet ve ürün sunulan pazarlardaki üretim altyapısına uygun kalıp ve makine sunumu yapmaya büyük özen gösterdiklerini kaydeden  Çelik; “Markamız; geniş ürün portföyüyle hem yakın geçmişin üretim tekniklerini, kalıplarını hem de günümüzün ileri teknolojisini bir arada bulunduruyor. Birçok uluslararası marka belirli ürün gruplarında uzmanlaşmayı tercih ediyorlar. Biz ise çok geniş makine ve kalıp çeşitliliğiyle adeta tek başımıza onlarca firmayla rekabet ediyoruz” diye konuştu.

Artık daha da hafif üretilen kalıplarımız, nerdeyse elektroform tekniğinin hafifliğine ulaştı. Yabancı rakiplerimize karşı çok daha esnek hareket etmemiz ve müşteri taleplerine, onlara göre çok daha hızlı yanıt vermemiz, önemli tercih sebeplerimim arasında yer alıyor. Değerli yabancı rakiplerimizi rahatsız ediyoruz. Zamanla yarışırız, sorunun değil çözümün bir parçası oluruz ve hızlıyız, kaprisli değiliz.”

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.