Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaGündemSteel Kalıp Uluslararası Pazarda Adını Duyuruyor.

Steel Kalıp Uluslararası Pazarda Adını Duyuruyor.

Türk mühendislerinin ve ustalarının görev aldığı Steel Kalıp & Makine;  düzenli katıldığı İtalya Vicenza Oro Jewelery Show’da son derece başarılı sonuçlar elde ederek ülkemize döndü. Hem kalıp hem de makine alanında Dünya çapında isim yapan, onlarca markayla rekabet eden ve kendi özgün tarzını net bir şekilde ortaya koyan Steel Kalıp & Makine; rekabette yabancı markaları zorlamaya devam ediyor.

İtalya’da yapılan Vicenza Oro fuarından başarıyla dönen Steel; dünyanın dört bir yanında kuyum üreticilerinin ısrarla aradığı ve sorduğu bir marka konumuna geldi. Fatih Çelik; kuyum üretiminde ileri teknolojinin her geçen gün daha da ön plana çıktığını, hem makine hem de hafif press kalıp çeşitliliğiyle Steel’in Dünyanın her noktasında “Made In Türkiye” kaşesini gururla dalgalandırmaya çalıştığını söyledi.

Hizmet ve ürün sunulan pazarlardaki üretim altyapısına uygun kalıp ve makine sunumu yapmaya büyük özen gösterdiklerini kaydeden  Çelik; “Markamız; geniş ürün portföyüyle hem yakın geçmişin üretim tekniklerini, kalıplarını hem de günümüzün ileri teknolojisini bir arada bulunduruyor. Birçok uluslararası marka belirli ürün gruplarında uzmanlaşmayı tercih ediyorlar. Biz ise çok geniş makine ve kalıp çeşitliliğiyle adeta tek başımıza onlarca firmayla rekabet ediyoruz” diye konuştu.

Artık daha da hafif üretilen kalıplarımız, nerdeyse elektroform tekniğinin hafifliğine ulaştı. Yabancı rakiplerimize karşı çok daha esnek hareket etmemiz ve müşteri taleplerine, onlara göre çok daha hızlı yanıt vermemiz, önemli tercih sebeplerimim arasında yer alıyor. Değerli yabancı rakiplerimizi rahatsız ediyoruz. Zamanla yarışırız, sorunun değil çözümün bir parçası oluruz ve hızlıyız, kaprisli değiliz.”

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments