Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemStart Fuarcılık Diyarbakır Kuyum Odası Başkanı ile Fuarda forma hediyesi dağıttı.

Start Fuarcılık Diyarbakır Kuyum Odası Başkanı ile Fuarda forma hediyesi dağıttı.

Diyarbakırın Tarihi ile birlikte yapılacak olan fuarın hediye formalarını ijs katılımcılarına hediye ettiler.

Start Fuarcılık sahibi Musa Öztürk İJS fuarında Diyarbakır Kuyum oda başkanı ile birlikte Fuar katılımcılarına diyarbakır spor forması hediye verdiler.
Daha önce fuar katılımcılarının adına yapılan özel formaları tek tek stand ziyaretleri yaparak hediye eden ikili. Mayıs ayında gerçekleşecek olan Mezopotomya mücevher fuarına katılım sağlanması için destek istediler.
Bu yıl Mayıs ayında Diyarbakır’da düzenlenecek olan Mezopotomya Mücevher fuarında, gala defilesini tarihi on gözlü köprüde yapacaklarını ilan eden fuar firması, diyarbakır kuyum odası ile birlikte bu güne kadar düzenlenen en kapsamlı fuarı yapacaklarını dile getirdiler.
Diyarbakır altın fuarının bu yılki takvimde bölgede düzenlenecek olan fuarlar arasında doğu bölgesinin dinamiğini belirleyecek olan fuar olacağını söyleyen Diko. Daha önce bir çok defa düzenlenen kuyumculuk organizasyonları ile de bölgede ve sektörde başarılı projeleri hayata geçirmişti.
Fuarda forma hediye edilen kuyumcular arasında Tekin Seyrekoğlu , 8k Concept firması tanınan firmalar arasında idi.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments