Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaModaSOSYETENİN PEŞİNDE OLDUĞU MODACI

SOSYETENİN PEŞİNDE OLDUĞU MODACI

Fuşya , Turuncu , Mor giyenler bu yıl çok daha fazla kazanacak. aşk ta bu yıl renginiz Turuncu ve Fuşya

Nişantaşının moda camiasının en fazla tartışmalı konularından bir tanesi lüks ve pahalı giyim markalarının ve ünlü modacıların hakimiyeti ve pahalı tekstil ürünlerine olan ilgi.

geçtiğimiz yıl aldığı ödül ile adından bir anda söz ettiren Rüstem Alali bu yılında en gözde modacısı olmaya devam ediyor.

Dünyanın sayılı modacılarının eğitim aldığı Lübnan da aldığı moda eğitimi ile dünyanın sayılı modacıları arasına girmeyi başaran Rüstem Alali bu yıl renkli ve canlı rennklerin yer aldığı son kreasyonu ile şimdiden avrupadan ve 4 ekim de yapılacak olan Kapalıçarşı& Son Trend Programının ortaklaşa düzenlediği geleneksel ödül töreninden davet aldı.

 

2022 yaz sezonu için hazırladıkları özel kreasyonun canlı fuşya ve turuncu renkler mor renkler ile öz planda olduğunu ve devam edeceğini söyleyen Alali. iddialı ve kesimleri farklı kıyafetlerin her zaman tasarlamak için daha iyi ve heyecan verici olduğunu belirtti.

Alali 2022- 2023 takviminde üretim kapasitesini tamamı ile doldurmuş ve yeni yatırımlar için Avrupa ile çalışmalar yapma kararı üzerine hareket edecek.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments