Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaYaşamSİNAN HAS 'IN MUTLU GÜNÜ

SİNAN HAS ‘IN MUTLU GÜNÜ

Kapalıçarşı'nın ünlü alyans üreticisinin oğlu görkemli törenle dünya evine girdi. Haskar Alyans firmasının sahibinin ufak oğlu Yiğit Has Nossa Costa'da görkemli bir düğün ile evlendi.

Haskar Alyans firmasının sahibi Sinan Has ufak oğlu Yiğit Has’ı Aliye Can ile Nossa Costa ‘da 28 Mayıs’ta görkemli bir tören ile evlendirdi.

Haskar firması 40 yıla yakın süredir çarşının önde gelen üretici firmaları arasında yer almakta.

300 Kişinin katıldığı düğün yemeğinde davetliler ile tek tek ilgilenen Sinan Has ve eşi Dilek Has davetlilerden tam not alırken. gece de düğün ile beraber eğlence tarafı da özenle ve kaliteli bir şekilde organize edilmesi takdir topladı.

Sinan Has Oğlu Yiğit Has’ı evlendirerek artık işlerinde daha rahat edeceğini ve gençlere firmayı bırakmayı planladığını. Ünlü Pasta şefi eşi Dilek Has ile beraber tatil programlarını ön plana alacaklarını belirtti.

Oğlu Emir ve Yiğit Has uzun süredir baba mesleğinde başarılı bir grafik çizmekte ve Haskar alyansı Avrupa’ya açmayı planlamaktalar.

Sinan Has sporcu yönü ile de çarşının farklı karakterlerinden. Tenis konusunda Yeşilyurt Spor Klübünde lisanslı ve yönetiminde yer alan sporcu kuyumcular arasında yer almakta.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments