Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemSevgililer Gününde Kalplere dokunacak Klasik

Sevgililer Gününde Kalplere dokunacak Klasik

“Amor Pırlanta”

Sevgiler Günü’ne özel, yıllardır klasikleşen aşk kolyesini hediye olarak müşterilerine sunacak. Amor Pırlanta’dan bütçesi ne olursa olsun aldığınız her bir mücevher bir de hediyesiyle iki olacak…

 İtalyanca ve İspanyolca ‘aşk’ kelimesinin karşılığı olan “Amor”, işini aşkla yapanların buluştuğu nokta oluyor. Sektörümüzün tecrübeli ismi Kutsi Başkurt önderliğinde çalışmalarını sürdüren marka, her yıl kontrollü bir şekilde hem ülkemizde hem de yurtdışında büyümeye devam ediyor. Amor; hem kuyumcunun hem son tüketicinin ortak aşkı, ortak güven duyduğu pırlanta markası…

Yeni yıl ile birlikte 8’inci yaşına adım atmaya hazırlanan Amor Pırlanta; aradan geçen 8 yıl içinde çok sayıda kuyumcunun ve binlerce mücevher kullanıcısının güvenle tercih ettiği bir marka haline geldi. Hem online hem de mağazadan gerçekleşen satışlarıyla ülkemizin geniş bir coğrafyasında mutlu müşteriler edinen Amor; son yıllarda yabancıların da vazgeçilmez mücevher markası oluyor.

Her yıl olduğu gibi Sevgililer Gününe özenle hazırlanan Amor; artık klasikleşen Sevgililer Günü Hediye Aşk Kolye kampanyasına bu yıl da devam ediyor. Amor’dan herhangi bir mücevher satın alan, özel kokulu, özel dizayna sahip ve üzerinde minik bir pırlantası bulunan gümüş, sedef taşlı kolyesini ikinci bir hediye olarak sevdiği kişiye sunacak.

Markanın geleneksel hale gelen, pırlantalı ve kokulu aşk kolye promosyonu bu yıl da uygulanacak. Amor Pırlanta firma sahibi Kutsi Başkurt; yeni yıla ümitli bir şekilde giriş yaptıklarını, ismi aşk anlamına gelen Amor Pırlanta’nın 14 Şubat Sevgililer Gününe çok büyük önem verdiğini söyledi.

Son yıllarda Çemberlitaş, Şeref Efendi Sokağa mücevher almak isteyen çok sayıda perakende müşterisinin geldiğini ve burada ciddi bir yaya trafiği oluştuğunu kaydeden Kutsi Başkurt; “Son iki yıldır pandeminin gölgesinde, tam anlamıyla kutlanamayan Sevgililer Günü; bu yıl eski çoşkusuyla kutlanacaktır. Yükselen altın ve döviz fiyatlarını da baz alarak, uygun bütçeli hediyelik kolyeler ve tektaş mücevherler sevgililere hazırladık. Ayrıca klasikleşen Amor Aşk kolyesi de ikinci bir hediye olarak yine sevenlere hoş hatıralar bırakacak” diye konuştu.

 

 

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments