DOLAR 32,5757
EURO 34,8995
ALTIN 2.429,54
BIST 9.645,02
DOLAR 32,5757 0%
EURO 34,8995 -0.06%
ALTIN 2.429,540,01
BIST 9.645,02-0,50%
BITCOIN 2157931-0,21%
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
SARIYER’DE BAĞIMSIZ ADAY RÜZGARI HESAPLARI DEĞİŞTİRDİ.

SARIYER’DE BAĞIMSIZ ADAY RÜZGARI HESAPLARI DEĞİŞTİRDİ.

ŞÜKRÜ GENÇ SARIYER DE LİDERLİĞİ VE SEÇİMİ BIRAKMIYOR.

13 Mart 2024 15:04
SARIYER’DE BAĞIMSIZ ADAY RÜZGARI HESAPLARI DEĞİŞTİRDİ.
0

BEĞENDİM

 

BAĞIMSIZ ADAY PARTİLERE DERS VERİYOR.

Kat Mülkiyeti sorununu oradan kaldıracağız.

Teknik toplantıları yapıyoruz seçim sonrasını beklemeden en hızlı şekilde hareket edeceğiz.

3 Dönem Sarıyer belediye başkanı olarak görev yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç. İstanbul büyük şehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu ve Gökhan Zeybek ile ilgili gelişme süreçlerinde Sarıyer ile ilgili bağımsız adaylığını açıklayan Şükrü GENÇ. Sarıyer bölgesinde en güçlü aday olarak tekrar gündemde.

Şükrü Genç’in aday gösterilmemesi ile ilgili parti oylarına güvenen İmamoğlu seçime az bir süre kaldığı günlerde yaptığı hatayı fark etti.

Chp’nin bölgedeki büyük bir parti oyu olduğunu düşünen parti yönetimi, bağımsız adayın anketlerdeki büyük üstünlüğünü görünce bölgede yaptığı hatayı fark etti.

Şükrü Genç yoğun tempoda devam ettiği seçim çalışmalarında oldukça büyük ilgi görmeye ve desteklenmeye devam ediyor.

Uzun zamandır bir bağımsız adaya verilen en büyük destek ve anketlerdeki en büyük orana sahip olan başkan. Bahçeköy mahallesinde ziyarete gittiği Yeni mahallede yer alan Gül Apartmanında yoğun yağmur ve soğuk havaya rağmen büyük ilgi ve mutlulukla karşılandı.

Bölge halkının büyük destek verdiği başkan ve seçimde başkan adayı olan Şükrü Genç seçilmesi durumunda Sarıyer de görev yapmış en uzun süreli başkan olarak ta tarihe adını yazdırmış olacak.

Chp nin 3 dönemdir seçimi kazandığı Sarıyer belediyesi İstanbul’un en önemli belediyeleri ve boğaz hattından dolayı en değerli belediyeleri arasında görülmekte.

 

Şükrü Genç yeni dönemde en büyük seçim kampanyaları ve vaatleri arasında bölgede yer alan kat mülkiyeti sorunu ve çözümü yer almakta.

Bahçeköy , Ayazağa , poligon mah, reşitpaşa ve İstinye , maden mah bazı bölgelerinde kat mülkiyeti sorunu en önemli bölge sorunları arasında yer almakta.

 

 

 

 

 

 

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.