Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemRumeli Altın Okmeydanı Perakende Şubeleri ile Dikkat Çekiyor.

Rumeli Altın Okmeydanı Perakende Şubeleri ile Dikkat Çekiyor.

Toptan dan sonra perakende de iddialı ve başarılı kuyum firması. Rumeli gold Okmeydanı Dörtyol şubeleri ile her geçen gün yıldızı daha çok parlıyor.

Rumeli Altın Kuyumcukent de yaptığı başarılı kelepçe üretimi ile yakından tanınmakta.

Özellikle Marmara bölgesinde hizmet verdiği çanta hizmeti ile de bir çok bayisi ve müşteri grubu bulunmakta.

Son dönemde sosyal medya sayfaları, aldığı ödüller ve düzenlediği defileler ile gündemden düşmeyen firma Okmeydanın da faaliyete soktuğu perakende mağazaları ile de popüler altın firmaları arasındaki yerini perçinledi.

 

Firma sahibi Zafer yılmaz toptan ve üretimdeki profesyonelliklerini , sürekli gelen talepleri geri çevirmemek ve sosyal medyadaki siparişler ve taleplerde eksik kalmamak adına açtıkları iki ayrı şube ile tamamladıklarını. Yakın eş dost hizmeti için yapılan atılım konusunun bu gün kendi başına büyük operasyon ve hizmete dönüştüğünü belirtti.

Okmeydanı Dörtyol mevkinde bulunan iki ayrı şube günlük altın , sarrafiye ve alı satım işlemleri ile hizmet veriyor ve son 6 ayda sosyal medyada en hızlı büyüyen ve satış hacmine ulaşan firma olma başarısını göstermiş bulunmakta.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments