Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaEkonomiPırlanta'da elit Olma Zamanı.

Pırlanta’da elit Olma Zamanı.

Pırlanta da kalite sertifikası olan firmaların dönemi çoktan başladı. Pırlanta ile güvenlik sertifikası ve ürün kalitesi üst düzey firmalar pazarda tüketiciye direk hitap edecekler.

Kapalıçarşının köklü pırlanta firmalarından olan Elit Pırlanta’nın sahibi Can Tosun pırlantalı ürünler de ülkemizde seferberlik niteliğinde bir dönem başladığını , tüm firmaların pırlanta ürünler ile sektörde  toptan ve perakende  de  pırlantalı ürünlerin daha güvenilir ve yatırım amaçlı satılmasının sağlanması gerektiğini belirtti.

Pırlanta’da  Elit olan ve sertifikalı güvenilir olan yarışta bitiş bayrağını ilk göğüsleyen olur.

pırlantalı ürünler de kısa dönem önce sektörde olumsuz bir gelişme yaşanmış hrd türkiye ofisini yolsuzluk nedeni ile kapamıştı. bu hem sektör hem de tüketici için olumsuz bir şekilde yansıma yaparken. Dünya da kuyumculuk sektörümüz açısından kötü bir gelişme olarak da yer almıştı. aynı hataların yaşanmaması ve ders çıkarılması gerekir. pırlanta firmaların kullandıkları taşları güvenilir aracı kurumlardan almalı ve müşterisine  de aynı şekilde açık ve alenilikle de yansıtmalı.

Elit Pırlanta bu güne kadar sattığı tüm ürünler ile sektörün ve perakendecinin en büyük güven kaynağı oldu ve olmaya devam edecektir.

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments