Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaEkonomiNZP Fuardan fuara gelecek.

NZP Fuardan fuara gelecek.

Nzp Altın Rafineri firması Kuker madeni eşyalar ile yaptığı ortaklık projelerini fuarlar ile tescillemeye devam ediyor. 6 ekim de düzenlenecek olan istanbul mücevher fuarına kuker firması ile 5 gün öncesinde katıldığı fuarın yeri soğumadan katılacak olan firma yoğun tempoya ayak uydurmanın keyfini çıkarıyor.
Yarım asırdan fazladır varlığını, kalitesi ile paralel doğrultuda büyüten KUKER Madeni Eşya, NİZİPLİOĞLU Holding’e bağlı promosyon ürünlerinin tasarımından üretimine kadar yetkinliği olan en köklü markalarından. 1971 yılından bu yana, kurduğu iş ortaklıkları, uluslararası iş ağı ve ödün vermediği kalite anlayışı ile Türkiye’nin en güvenilir markası haline gelmiş durumda. Tasarım ve üretim departmanlarını kendi bünyesinde barındıran KUKER; özel tasarım aksesuarları, askeri hediyelik eşya ve bröveler, spor kulüpleri aksesuarları, rozetler, madalyonlar, kulüp ve dernek aksesuarları, plaketler ve özel tasarım plaketler, tanıtım aksesuarları ile her geçen gün paydaşlarına değer katmaktadır. Değersiz madeni değerli hale getirmeyi misyonuna katmıştır. Çağa ayak uyduran yenilikçi tasarımları ile onu tercih edenlerin tüm ihtiyaçlarını güvenle karşılamaya devam etmektedir.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments