Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaYaşamNİSH AUTO BMW MİNİ AUDİ SERVİSİNİ HİZMETE SOKTU.

NİSH AUTO BMW MİNİ AUDİ SERVİSİNİ HİZMETE SOKTU.

AUDİ , BMW , MİNİ COOPER araçların imdadına yetişen servis. yüksek fiyatlı servislere alternatif zeytinburnun da Nish Auto servisinden geldi. uygun fiyatlı işçilik ve profesyonel hizmette iki yıl üst üste yılın servisi ödüllü firma yeni yerinde hizmete devam ediyor.

Zeytinburnu bölgesinde faaliyet gösteren Nish Auto Bmw , Audi , Mini Cooper araçlara özel olarak mevcut yerinin yanındaki uygulama servisini hizmete açtı.
Audi , Bmw , Mini marka araçların mekanik ve kaporta ile ilgili tüm işlemlerinin yapılacağı serviste ,30 yıllık tecrübe ile konusunda profesyonel ustalar ile uygun fiyatlı ekonomik hizmet sağlanmakta.
Cihan Dinçer ve Burak Dinçer kendilerine gelen yoğun talebe piyasa daki yüksek fiyatlı hizmetlere alternatif olarak bu kararı aldıklarını,30 yıllık tecrübelerini ve uygun fiyatlı politikalarını hizmetlerine yansıttıklarını ve müşteri memnuniyetinde oldukça ciddi olumlu geri dönüşler almaktan son derece mutlu olduklarını belirtti.

Nish Auto geçtiğimiz iki yıl üst üste yılın en iyi araç servisi seçilmiş ve ulusal basında bir çok konuda uzman servis olarak haber içerikli yer almıştı.

Cihan Dinçer en büyük farkımız hasar ve onarımlarda piyasaya göre oldukça fazla fark eden işçilik ve tamir ücretlerindeki tutar olduğunu ve uygun fiyatlı ,profesyonel servis hizmeti vermeye devam edeceklerini belirtti.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments