Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaModaNazlı Ekici Profesyonel Marka Resimleri Pby ile Çekti

Nazlı Ekici Profesyonel Marka Resimleri Pby ile Çekti

Nazlı Ekici hollywood alt yapısı ile imaj fotolarını istanbul'da profesyonel stüdyoda gerçekleştirdi. Ayak Sağlığı Uzmanı Ünlülerin danışmanı ve Fotoğrafçısı ile imaj fotolarını tamamladı.

Türkiye’nin en tanınan ayak sağlığı uzmanı Nazlı Ekici 2022-2023 sezonu için profesyonel marka ve kurumsal resimlerini tecrübeli medya ajansı Pby ile seyrantepe’de profesyonel stüdyoda çekti.

İmaj danışmanlığını ve medya danışmanlığını yapan Gökhan Yalçın’ın bizzat başından sonuna ilgilendiği ünlü podoloji uzmanı yapılan imajlar ile Türkiye ve yurt dışı çalışmalarda kullanacağı profesyonel imajlarını tamamlamış oldu.
Pby medya şirketinin danışmanlık yaptığı podoloji dalındaki tek marka ismi olan Nazlı Ekici özellikle ulusal basında yer alan haberleri ile oldukça ciddi bir tanınan isim olarak bilinmekte.

Türkiye’de Ayak sağlığı denilince akla gelen ilk isim olan başarılı podolog Nazlı Ekici kısa süre önce Bursa Şubesi ile de yeni bir şube daha açmıştı.

18 Ekimde İstanbul’da düzenlenecek olan büyük bir gecede de ödül alacak olan isim. medya ve diğer çalışmalarına sıkı bir şekilde hazırlanmakta.
İmaj çekimlerini Pby Medya’nın seyrantepe profesyonel stüdyoda ünlü fotoğrafçı Cengiz Yılmaz ile İmaj ve styling konusunda danışmanı Gökhan Yalçın ve Pby ailesinden Neslihan Delen ile yapan podolog kendimi ünlü starlar gibi hissediyorum. Bu kadar özel ilgi ve emek beni fazlası ile memnun ve mutlu ediyor dedi.

Nazlı Ekici Ayak Sağlığı merkezleri Bodrum , Adana , Bursa’dan sonra sırası ile İstanbul , Ankara , Mersin de yeni şubeleri ile hizmete girecek.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments