DOLAR 32,5430
EURO 34,8710
ALTIN 2.430,49
BIST 9.645,02
DOLAR 32,5430 0.08%
EURO 34,8710 0.58%
ALTIN 2.430,49-0,08
BIST 9.645,02-0,50%
BITCOIN 2157371-0,54%
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
MEET TO SHINE REKORLAR İLE TAMAMLANDI.

MEET TO SHINE REKORLAR İLE TAMAMLANDI.

9 Ocak 2023 12:01
MEET TO SHINE REKORLAR İLE TAMAMLANDI.
0

BEĞENDİM

MEET TO SHINE REKORLAR İLE TAMAMLANDI.

İşte size tüm yönleri ile Meet to Shine Antalya etkinliği. Nasıl Gerçekleşti , Neler yaşandı.

Antalya Kaya Palazzo Belek te 5-9 Ocak tarihlerinde gerçekleşen Jewellery Antalya başarı ile tamamlandı.

İmmib Başkanı Burak Yakın ve yönetim kurulunun merakla beklenen organizasyonu 63 ülke, 511 katılımcı yabancı firma , 1016 kişi ile 4 gün boyunca katılımı yüksek bir şekilde tamamlandı.

Alım heyetlerinin Türk kuyum sektöründeki firmalar ile bir araya getiren etkinlik, geçen yıldan farklılıklar yaratacak mı diye beklenirken. Her yönü ile bir önceki yıldan daha başarılı bir grafik çizdi.  

% 34 Avrupa , % 34 Rusya bölgesi katılım oranı ile katılımcı sağlarken % 21 Ortadoğu , % 3 asya ve % 2 Amerika katılımcısı sağladı.

Fuara katılım sağlayan firmaların dağılımı ise %75 Altın ve pırlanta , % 13 gümüş ,   % 12 montür firmaları olarak gerçekleşti.

Organizasyon içerisinde katılıcı ve firma sahipleri ve çalışanlar dahil 1.700 kişi yer aldı.

İmmib yönetiminin en ufak detayı düşünerek gerçekleştirdiği organizasyonda konaklayan her firma ve katılımcı, otelde sağlanan imkanlardan son derece kolay ve rahat bir şekilde faydalandı. 

5 Ocak Perşembe günü otelde karşılanan katılımcı ve firmalar günü hazırlık ve tanışmalar ile tamamlarken , 6 ocakta start alan etkinlik İmmib başkanı Burak Yakın ve Yönetim kurulunun kısa süren bir seramonisi ile hızlı bir şekilde devam etti.

Otele geliş ve gidiş sırasında sağlanan transferler oldukça başarılı , rahat ve kaliteli bir şekilde organize edilmişti.

Fuar Sırasında bir çok kez Başkan ve yönetim kurulunun ziyaretlerde bulunması ve taleplere dikkat etmesi takdir topladı.

Yabancı katılımcılara Nalan Özer yönetiminde refund ödemeleri hızlı bir şekilde sorunsuz ödenmesi gerçekleştirildi.

6 ocak gecesi gerçekleşen fuar sonrası etkinlikte sahne alan Ceren Özdemir ve Ceren akın katılımcı ve firma sahiplerine canlı müzik performansı ile keyifli saatler yaşattı.

Fuar da en çok sorulan soruların başında dışardan katılımcı alınıp alınmadığı idi. Bu konuda , başarılı davranış ve tutum sergileyen immib yönetimi katılımcıları korumak ve organizasyonu dengede tutmak açısından, en doğru kararı son derece kararlı bir şekilde uyguladılar. Dışardan her hangi bir katılımcı ve ziyaretçi fuar süresince organizasyona alınmadı.

Özetle geçen yıla göre kıyaslanma ve eleştirilme oklarının hedefine alınmak istenen İmmib Başkanı ve yönetim kurulu alnının akı ile organizasyonu tamamlarken. Kuyum sektörü için faydası son derece yüksek ve başarılı bir 4 günü alnının akı ile tamamlamış ve taraflı tarafsız herkesin tebriklerini almış oldu.

Burak Yakın ve yönetim kurulunu tebrik etmek lazım. Sezarın Hakkını Sezara vermek gerek.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.