Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündemKuyum Sektörünün İl Başkan Yardımcısı

Kuyum Sektörünün İl Başkan Yardımcısı

Kuyumculuk sektörünün siyasi arenalara son transferi , Rumeli gold firmasının sahibi Zafer Yılmaz oldu.

Demokrat parti İstanbul il başkan yardımcılığı görevine getirilen Zafer yılmaz çalışmalarına da son hızı ile devam ediyor.

Demokrat parti il başkan yardımcılığı görevinde sıklıkla ziyaretlerde bulunan Zafer Yılmaz, hem sektörde hem de partide gerçekleştirdiği bir çok sosyal ve siyasi proje ile de adından sık söz ettirmekte.

Geçtiğimiz gün Şile İyi parti ilçe temsiliciğini ziyaret eden Yılmaz , ilçe başkanı ve il meclis üyesi ile de bir süre görüştü fikir alışverişinde bulundu.

Oldukça samimi ve sıcak bir ortam da gerçekleşen görüşmede, demokrat parti şile temsilciliği ile ilgili de fikir paylaşan iki parti temsilcileri dostluklarını da tazelemiş oldular.

Demokrat parti il başkan yardımcısının ziyaretine de oldukça misafir perver davranan Şile ilçe başkanlığı yöneticileri , siyaset de algıların düzeltilmesi ve siyasi dostlukların oluşması, her türlü çalışmada  başarı getirmesi açısından oldukça önemli diyerek ziyaret ile ilgili samimi duygularını Zafer Yılmaz’a ilettiler.

Demokrat partinin İstanbul’da Zafer Yılmaz gibi oldukça popüler isimleri transfer etmesi ise İstanbul ve parti yönetimine gösterdikleri önemi de ortaya koydu. Zafer Yılmaz’ın hem parti hem de oy oranlarına olumlu etki edecek isimlerden olduğu kulislerde söylenmekte.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments