Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündemKuyum sektörünün en fazla haberi yapılan kuyumcusu.

Kuyum sektörünün en fazla haberi yapılan kuyumcusu.

2022 nin ilk altı ayaında ulusal medyada bireysel haberi en fazla yapılan Türk Kuyumcusu Hamdi Atak ve firması Şevi Gold Oldu. Kapalıçarşı dergisi ile SonTrend Programının ödül töreninde davetlilere altın dağıtıarak gündeme oturan kuyumcu. Ulusal basının en fazla haberini yaptığı kuyumcu oldu.

Şevi Gold firma sahibi hamdi atak ulusal medya ve sosyal medya da haberi en fazla yapılan kuyumcu olarak 2022 nin ilk altı ayını tamamladı.

Pandemi dönemi içerisinde yaptığı çalışma ile bir anda gündeme gelen hamdi atak. çalışmayan kameraman , fotoğrafçı ve medya mensupları yararına sokağa çıkma yasağında. brezilya güzeli ve türk model ile 1000 yıllık papaz okulundan otele dönüştürülen bir otelde katalog çekimi yapmış ve geliri ile zor durumdaki bir medya mensubuna yardımda bulunmuştu.

Yine bir süre sonra altın fiyatlarının hızla artmasının ve değişmesi ile altın fiyatları ve ekonomik altın almanın püf noktalarını anlatan uzman olarak sıkça tv lerde gördüğümüz Hamdi Atak. en son 1461 kapalıçarşı dergisinin ödül töreninde davetli 509 kişiye sahneden 50 çift altın küpe dağıtması ile gündeme oturmuştu. Gecede kilolarca altın havalarda uçuştu diye haberi yapılan ünlü kuyumcu amerikan medyasından davet alarak haziran ayı içerisinde gerçekleşecek olan Las Vegas fuarında özel konuk olarak Türkiye’den Amerika’ya davet edildi.

2022’nin ilk altı ayında bireysel haber kategorisinde 100 den fazla  bireysel haberi çıkan Atak kuyum sektörünün en fazla haberi yapılan kuyumcusu oldu.

geçtiğimiz yıl Kapalıçarşı dergisinin en iyi kuyumcu olarak da ödüllendirdiği isim. bu yıl tekrar ödül için seçilirse geçen yıldan çok daha fazla ses getirecek büyük bir süpriz hazırladıklarını söyledi.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments