Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemKar Altın Yılın defilesini Kapalıçarşı Dergisi Lansmanında yapacak.

Kar Altın Yılın defilesini Kapalıçarşı Dergisi Lansmanında yapacak.

Trabzon hazır üretimi ile Türkiye’nin lider firması Kar Altın 2023 yılının zenginler klubünde ki defilesine hazırlanıyor.

Kar Altın 12 ülkeden 500 özel davetlinin yer alacağı özel davette kuyum sektörünün devlerine ve dünya jet sosyetesine özel defile yapacak.

İstanbul WİNDSOR Otelde gerçekleşecek olan Summer Activity 2023 etkinliğine dünyaca ünlü isimler , Türkiye den bir çok ünlü sanatçı , influcerlar , Spor , sanat ve cemiyet hayatından ünlüler katılmakta.

Trabzon hasırı ile 2024 senesinin koleksiyonunu görücüye çıkaacak olan kar altın uzun süredir ulusal medyada yer alma projesini de farklı bir proje ile gündemde olmaya devam edecek.

Kar Altın firma sahibi Cevat Kara eylül ayı itibari ile Amerika , Bahreyn ve Avrupa pazarına yatırımlar yapacaklarını ve yeni dönemde Kar Altın firmasını tüm dünyaya Türk altın hasır ürünleri ile tanıtıcaklarını belirttiler.

15 temmuz gecesi Windsor otelde defileler , sahne performansları ile sanatçılar ve nlü isimlerin özel showları ile yaz ayının en büyük etkinliği düzenlenecek.

Kar Altın defile de yer alacak özel firmalardan birisi olmaktan mutlu olduklarını sektörün bu kadar büyük bi organizasyonunda yer aldıkları için kendilerini motive ve heyecanlı hissettiklerini belirtti.

Defilede sergilenecek ürünler için ise tutarları hakkın da bilgi vermek istemeyen firma sahibi dudak uçuklatacak kadar pahalı ürünler ile yer alacakları için tutarlarını söylemek istemedi.

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments