DOLAR 30,9613 0.16%
EURO 33,4915 0.12%
ALTIN 2.019,140,37
BIST 9.322,22-0,24%
BITCOIN 1598264-0,05%
İstanbul

PARÇALI AZ BULUTLU

Kapalıçarşı ödül gecesinde ödül alacaklar belli oldu.

Kapalıçarşı ödül gecesinde ödül alacaklar belli oldu.

20 Ekim 2022 21:24
Kapalıçarşı ödül gecesinde ödül alacaklar belli oldu.
0

BEĞENDİM

1461 Kapalıçarşı dergisinin geleneksel ödül gecesinde ödül alacaklar belli oldu. Ödül alacaklar bu yıl derginin kendi sayfasında düzenlenen anket sonucu seçilerek belli oldu. Türkiye’de ilk defa bir yayın grubu halka açık anket sonucunda seçtiği ödül sahiplerini , özel bir güvenlik firması ile anlaşarak ödül gecesine 4 gün kala kasalanması ve saklanmaSI gece sahneye kapalı mühürlü bir şekilde getirilmesi için teslim etti.
Erbay güvenlik ve kasalama firması ile yapılan protokol ile ödül alacakların listesi ve ödül zarfları şirketin kuyumcukent’teki merkez ofisine getirilerek , Şirket Genel Müdürü Emrah Erişen’e teslim edildi. Özel bir şekilde mühürlü taşıma çantasına konuldu. Ödül alacak olan listenin değiştirilmesi yada eklenmesi mümkün olmaması için yapılan bu uygulama, bir ödül organizasyonunda ilk defa yapılarak hayata geçirildi. Türkiye ‘de yapılan ve bundan sonra yapılacak tüm organizasyonlar yada yarışmalara örnek teşkil etmesi için bu projeyi yaptıklarını belirten. Pby Tv Radyo A.Ş genel müdürü Gökhan Yalçın. Projeyi hayat geçirmek için kapısını çaldığımız Erbay Güvenlik firması sektörün en çok güven duyduğu taşıma ve kasalama firması,bizi bu konuda desteklediler ve bizim için 5 seviye güvenlik önlemi alarak en büyük kasalarını 4 gün süresince ödül zarflarını korumak ve saklamak için organize ettiler.
1461 Kapalıçarşı Dergisi ve Son Trend programı Yılın Enleri ödülleri 2022 yılında Türkiye’de bir ilk yapılarak 4 gün öncesindeki anket sonuçları netleştirilip, Güvenlik firması ile koruma altına alındı. Sahne başlayana kadar da kapalı kalacak şekilde kasalandı.
Erbay güvenlik firmasına teslim edilen ödül listesi aynı gün Almanya’nın en ünlü türk sigortacısı olarak bilinen Savaş Çelik tarafından bir milyon euro değerinde sigorta yapılarak da konu ile ilgili rekor bir tutara sigorta yaptırılmış oldu. gece ödül listeleri ve zarfları çalınırsa ve sahneye gelmez ise rekor tutarda sigorta ücreti yayın grubuna ödenecek.
Bu uygulama ülkenin en büyük kanallarında yarışmalar yapan programlar ve benzerlerine de örnek olmasını temenni ediyoruz. kendi organizasyonumuz içinde ülkede oldukça artan merdiven altı törenlerdeki şaibe ve söylentileri de kökünden kaldırmış oluyoruz. hayırlı olmasını diliyoruz ödül alacaklara başarılar diliyoruz.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.