Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemKapalıçarşı Dergisinin Muhteşem Yaz Lansmanı Windsor Otelde Yapıldı.

Kapalıçarşı Dergisinin Muhteşem Yaz Lansmanı Windsor Otelde Yapıldı.

Kapalıçarşı dergisinin yaz partisi süprizler ve sanatçıların showu , defileleri ile yaz etkinliklerine damga vurdu. Gökhan Yalçın dergisinin 11 nci yaşını muhteşem bir organizasyon ile uluslararası düzeyde tanıttı. 5 ayrı ülkeden 400 misafirin katıldığı gece de tüm program herkezden tam not aldı.

Kapalıçarşı dergisinin 11 nci yaşını kutladığı 2023 Summer Activity  organizasyonu İstanbul Windsor  otel de büyük bir katılım ile gerçekleşti.

Gece yoğun program ve sanatçı bolluğu ile adeta showa dönüştü.

5 ayrı defile ve 11 ayrı sanatçının sahne aldığı gece de. birbirinden farklı süprizler ise  geceye ayrı damga vurdu.

Kapalıçarşı Dergisi Summer Activity 2023 ‘te sırası ile sahne alan sanatçılar arasında          Ferman Toprak , Eylül Metin , Tansu , Rabia Tunçbilek , Nilay Dorsa , Semiramis Talita , Naz , Prof X , Bülent Yetiş ve sahne showu ile Nuran Sultan sahne alan isimlerdi.

Gecenin ana sponsorluğunu Mücevher Tanıtım A.Ş ,İmmib ve  Nadir Metal Rafineri yaparken.

gecenin en ilginç iki anı Elite Diamond Can Tosunun müşterisine getirdiği üç tek taş pırlanta yüzüğü Gökhan Yalçın’ın Can tosundan alarak havuza atması idi.

diğer bir gecenin süprizi ise gece de Kapalıçarşı Dergisi sahibi Gökhan Yalçın’ın oğlunun tamamen spontane olarak kız arkadaşına yaptığı evlilik teklifi idi.

400 davetlinin katıldığı gece de 5 defile yapan firmalar ise

Alfa Gold , Nesah Gold , Rumeli Gold , Regis Pırlanta ve En Jewellery firmaları idi.

Summer Activity 2023 ün sponsor firmaları arasında ise

Windsor Otel , Mücevher Tanıtım A.Ş JTR , İMMİB , Nadir Metal Rafineri , Pby Media , 5 K Red Paint , Kargotürk , XXL Enerji , Söz Couture , Burcu Aydın , Elite Diamond Altıer Kuaför ve Tekin Seyrekoğlu yer aldı.

Summer Activity 2023 yaz döneminde kuyum sektörünün yaptığı en büyük ve kapsamlı organizasyon olarak hafızalarda yerini aldı.

Kapalıçarşı dergisi 24 Ekim de yapacağı ödül töreni ile sektörde farkındalık yaratacak en büyük gecelerden birine daha hazırlanıyor.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments