Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaGündemKapalıçarşı Dergisinden Deprem Bölgesine 10 gün içerisinde 3ncü Tır Yardım.

Kapalıçarşı Dergisinden Deprem Bölgesine 10 gün içerisinde 3ncü Tır Yardım.

1461 Kapalıçarşı dergisi Kahramanmaraş ve İslahiye Bölgesine 3ncü yardım paketi kapsamında 125 adet soba , odun yardımı götürüyor.

Kapalıçarşı Dergisi ülkemizde gerçekleşen deprem afetinde 10 gün içerisinde 3ncü tır yardımı yerine ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak medya mensupları arasında farklı bir başarı ve yardım projesini gerçekleştirmiş oldu.

07 şubat tarihinde ilk yardım konvoyları içerisinde yer alan medya ekibi bölgeye götürdüğü yardım tırı ile gündem olan dergi , bölgede birebir yardım dağıtan ve Maraş kuyum sektörü ile ilgili en fazla kuyum firmasına temas eden dergi ve medya kuruluşu olarak da beğeni ve takdir topladı.

hazırladığı 3ncü yardım aracı ile 18 şubat tarihinde Kahramanmaraş ve islahiye’ye soba yardımında bulunacak olan ulusal dergi bölgede yer alan depremzedeler ile ilgili yardım desteğinde bulunmaya devam edeceklerini belirtti.

İmtiyaz sahibi Gökhan Yalçın Kahramanmaraş , İslahiye ve Hatay bölgesini yakından tanıyan bir gazeteci olarak , bölgede kaybettiğim bir çok arkadaşım ve yakınım olmasından dolayı oldukça üzüntülüyüm. Askerlik görevimi yaptığım k.Maraş ve İslahiye’nin de içinde yer aldığı bölgede mağdur olan tüm dostlarımıza ve tanımadığımız vatandaşlarımıza yardım yapmak için , destek olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. bölgenin en kısa sürede toparlanması ve mağduriyetlerin bitmesi en büyük temennimiz.

Tüm deprem bölgesi halkımıza ve Türk Halkımıza en içten dileklerimiz ile geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

bu güne kadar yaptığımız karma yardım 30 ton’u geçti inşallah imkanlar dahilinde bölgeye ilerleyen günlerde çeşitli yardım ve destek kapsamında desteğimizi yineleyeceğiz.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments