Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemKAPALIÇARŞI DERGİSİ GECESİNİN MİLYON DOLARLIK TAKILARI KARGOTÜRK'E EMANET

KAPALIÇARŞI DERGİSİ GECESİNİN MİLYON DOLARLIK TAKILARI KARGOTÜRK’E EMANET

Kapalıçarşı dergisi gecesi 2023 Summer Activity etkinliğinde gerçekleşecek olan 6 farklı defilede sergilenecek olan altın, pırlanta ve değerli taşlardan oluşan özel koleksiyonun taşıması ve güvenliği bu yıl Kargotürk firması tarafından yapılacak.

Gece içerisinde yer alacak özel seçilmiş  12 ülkeden 500 farklı misaifirin izleyeceği defilelerde kullanılacak mücevherler bu yıl Kargotürk firması tarafından taşınacak ve gece de sergilenmesi için korunacak.

Kargotürk firması pandemi içerisinde en hızlı ve en güvenilir büyüme yapan özel kargo şirketi olarak dikkat çekmiş aldığı ödüller ve müşteri memnuniyeti yükseliği ile de oldukça popüler olmuştu.

Kapalıçarşı dergisi sahibi Gökhan Yalçın bu yıl Kargotürk firması sahibi Bayram Ali Gül ile bu organizasyonda iş birliği yapmaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu ve taşımacılık konusunda büyük beğeni toplayan firmayı yakından takip ettiklerini söyledi.

Kargotürk firmasının kuyum sektörü ile ilgili projelerde daha fazla yer almasını istediğini ve kaliteli hizmet alt yapısı ile gözümüz arkada kalmadan gönül rahatlığı ile defile takılarının taşınmasını yapmaktan mutlu olduklarını belirtti.

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments