Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemKapalıçarşı dergisi dağıtım alanlarını genişletmeye devam ediyor.

Kapalıçarşı dergisi dağıtım alanlarını genişletmeye devam ediyor.

Kapalıçarşı dergisi ülkenin dört bir yanına dağıtım yapmaya devam ediyor. Yurt dışı dağıtıma ek olarak yurt içinde baskı arttırımına ve dağıtım lokasyonlarını genişletmeye devam ediyor. 12 ülke deki dağıtım alanı yurt içinde 2500 noktaya ulaştı.

1461Kapalıçarşı dergisi yurt dışı dağıtım alanlarının haricinde Türkiye pazarında faal olarak yer alan yurt içi dağıtımını genişletmeye ve etkin dağıtım alanını büyütmeye devam ediyor.
12.09.2022 pazartesi günü İstanbul anadolu yakasından başlayarak Maltepe , Kartal , Pendik , Gebze , Kocaeli , Yalova , Bursa rotasyonunda dağıtım yapan yayıncı grup. bir çok kuyumcu esnafı ile sohbet ederek yayıncılar ve yayınlar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Sektör esnafının beğenisi kazanan eylül sayısı ile beğeni toplayan dergi grubu.
Genel Yayın yönetmeni Gökhan Yalçın , Koordinatör Neslihan Delen ve Benan Baykan ile bizzat dağıtımda yer alması ile bir çok esnaf ile keyifli bir tanışma ve sohbet etme imkanını da sağlamış oldular.
Dağıtım yapılan derginin yöneticileri ile tanıştıklarını öğrenen kuyumcu esnafı ise dergi ve yayın grubu yöneticilerinin bizzat kendi dağıtımlarında yer almalarının çok memnun edici olduğunu. Dağıtım işine verdiklerini önemin göstergesi olduğunu belirttiler.

1461 Kapalıçarşı dergisi Trakya , İzmir , Ankara ve Doğu rutu ile de baskı sayısında ciddi artışa giderek dergi gönderimini genişletmeye devam ediyor.
İŞTE DAĞITIMDAN ESNAF RESİMLERİ.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments