Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemKapalıçarşı Dergisi Almanya Dergi Dağıtımını Tamamladı.

Kapalıçarşı Dergisi Almanya Dergi Dağıtımını Tamamladı.

KAPALIÇARŞI DERGİSİ AÇIK ARA AVRUPA'DA DAĞITIMDA LİDER. Almanya , Hollanda , Fransa , Avusturya , Belçika'da dağıtım yapılan ilk ve tek dergi açık ara lider.

Kapalıçarşı dergisi Fuar sayısı olarak çıkardığı sayısını Almanya genelinde başarılı şekilde dağıtarak Türk ve Alman kuyumcu esnafını ziyaret etti.

ilk olarak Milanoyu ziyaret eden dergi yönetimi orada üretici bir kaç firma ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. sonrasında Almanya ziyaretlerini tamamlamak üzere köln şehirine hareket etti.

Berlin , Köln , Frankfurt ,  Aaachen , Wetzlar , Hilden , Meinerzhagen , Düsseldorf , Solingen , Essen , Kierspe , Gelsenkirchen , Renklinkhausen , Salzgitter , Kassel şehirlerinde dağıtımını tamamlayan başarılı dergi , yeni sayısı ile tüm kuyum esnafından beğeni aldı.

Mayıs ayında Stuttgart , Münih , Nürnberg , Hamburg , şehirlerine dağıtıma devam edece olan dergi. Yine Mayıs Ayı içinde Hollandada  Amsterdam , Rotterdam , Denhaag , Appledorn , Arnheim , Venlo da dağıtımda olacak.

Mayıs ayında yine Paris , Rouen  şehirleri ile de fransa dağıtımını gerçekleştirecek.

Kapalıçarşı dergisi Türkiye den avrupaya dağıtım yapan ilk ve tek en geniş kapsamlı dergi olarak ayrı bir başarı ve rekoruda elinde bulundurmakta.

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments