Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaGündemK.Maraşın En İyi Altın Üretim Yapan Firması Ödülünün Sahibi Belli Oldu.

K.Maraşın En İyi Altın Üretim Yapan Firması Ödülünün Sahibi Belli Oldu.

Gold Glorya artık kuyumcuların şampiyonlar liginde oynamaya hazır hale geldi. başarısını Kapalıçarşı dergisi ve Son Trend Programının Yılın enleri ödül töreninde aldığı ödül ile taçlandırdı.

“Gold Glorya” 2022 yılının en çok dikkat çeken kuyum markası olarak ödüle layık görüldü.

Kapalı Çarşı Dergisi ve Show TV Son Trend programı tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen ‘Yılın Enleri’ ödül töreninde, Gold Glorya; Kahramanmaraş’ın 2022 yılında en iyi altın üretim yapan markası ödülünü kazandı.

Gold Glorya; Kahramanmaraş’ın dikkat çeken markası ödülünü kazandı. Kapalı Çarşı dergisi ve Son Trend programı tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen ‘Yılın Enleri’ ödül töreninde birbirinden ünlü isimler ödül aldı.

İstanbul Masquerade Gece Klübünde düzenlenen geceye, iş, siyaset, sanat ve medya çevrelerinden kişilere farklı kategorilerde ödül verildi. Ödüller,40 binden fazla kişi tarafından yapılan oylama ile belirlendi. 600 özel davetlinin katıldığı gecede Gold Glorya, 2022 yılında Kahramanmaraş’ın en iyi altın üretim firması ödülüne layık görüldü. İsmail Çatalbaş’ın ödülünü cevahir Holding yöneticisi İbrahim Cevahir verdi.

Gold Glorya Kuyumculuk firma sahibi İsmail Çatalbaş; “Özellikle 2022 yılında markamız hızla geniş kitlelerin tercihi haline geldi. Disiplinli çalışmamız, kaliteden taviz vermeyen anlayışımız ve müşterilerimizin beklentilerine uygun modeller hayata geçirmemiz bizi öne çıkardı. Bu değerli ödülün iş hayatımızda bize ekstra motivasyon sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

Gold Glorya Kabına Sığmıyor…

Ankara’da toptan satış mağazası bulunan Gold Glorya; Kahramanmaraş Altınşehir Kuyum Üretim Merkezi’nde bulunan atölyesini 3 kat büyütme kararı aldı. Mevcut atölyesine yakın bir yerde yaklaşık 400 m2 büyüklüğünde yeni bir atölyeye taşınacak olan genç marka; büyüyen ve genişleyen atölyesinde farklı takı gruplarının da üretimini sağlamayı planlıyor.

2023 yılının başında yeni adresine geçmeyi planlayan Gold Glorya; aynı zamanda Kayseri’de toptan satış mağazası açma konusunda da görüşmelere başladı. İsmail Çatalbaş; çok yakında Gold Glorya’nın İstanbul Jewellery Show’un düzenli katılımcıları arasında olmasını planladıklarını söyledi.

 

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments