Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaGündemJaguar Transit Kuyumculuk Sektöründe Taşımacılığı Değiştiriyor.

Jaguar Transit Kuyumculuk Sektöründe Taşımacılığı Değiştiriyor.

Jaguar Transit Türkiye pazarında değerli ürün taşımacılığını kökten değiştirmeye hazırlanıyor. kiralanabilen yeni çantalar ile güvenlikli ve sigortalı hızlı taşımacılık %40 tasarruf ile yapılabilecek.

Jaguar Transit ve AgaDigital Türkiye ile yüksek değerli mal taşıma çözümü için dağıtım ve ortaklık anlaşmasını duyurdu. AgaDigital Ceo su Pelin Tarhanacı Jaguar Transit Ceo su Japhire Gopi ile Türkiye pazarı için ortaklık anlaşması imzaladı.
Jaguar transit , mücevher ,altın , nakit gibi yüksek değerli mallar için alternatif bir güvenli lojistik hizmet çözümü sağlamak için AgaDigital Türkiye ile bu gün kuyumcukent’de Mustafa Atayık , Ahmet Karbeyaz , Nevzat Sudaş gibi sektör yöneticilerinin katılımı ile ortaklık protokolü imzalandı.

Jaguar Transit Ceo su Japhire Gopi 2022’de varlığımızı ASEAN bölgesinin ötesine genişletirken büyümeyi yönlendirmek için ideal bir ortaktır.

2019 yılında kurulan jaguar Transit kullanım başına ödemeyle, isteğe bağlı sigorta tescilli suça meyilli kişilere karşı korumalı güvenlik çantalarıyla birleştiren ilk tek elden , yüksek değerli ulaşım çözümü , akıllı telefon uygulamlarından baştan sona yönetilen seyahatleri sağlayan Insurtech teknolojisi ve isteğe bağlı güvenli teslimat hizmeti.
Güçlendirilmiş polikarbon çantalar ile 3kg , 9kg ve 20 kg lık üç farklı model taşıma yapmak mümkün olurken.

Gps yer takibi , digital kilit ile vardığı noktaya kadar açılmaya karşı koruma , ve güvenlik li online hizmet yapılması çok kolay şekilde kullanıcı tarafından yapılabilmekte.

Yeni nesil Jaguar Transit çantaların taşımacılık konusuna getirdiği başta teknolojik yeniliklerin yanında. Ekonomik olarak da zırhlı taşımacılığa göre %40 fiyat tasarrufu sağlaması ise hızlı ve ekonomik çizelgeleri ile sektörde oldukça ciddi reform sağlayacağı kesin görülüyor.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments