Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemİto Kuyumculuk Komitesi Seçimlerini Ercan Özboyacı Kazandı.

İto Kuyumculuk Komitesi Seçimlerini Ercan Özboyacı Kazandı.

9 Kasım 2022 çarşamba günü yapılan İto meslek komitesi seçimlerini Ercan Özboyacı kazanarak İto Kuyumculuk komitesi başkanı oldu.

Erhan hoşhanlı’nın adaylıktan çekilmesi ile aday olan Ercan Özboyacı ve diğer aday Mustafa Tiryaki arasında geçen başkanlık yarışında adaylar arasındaki dostluk ve atik seçim yarışı takdir topladı.

Adaylar arasında gerçekleşen seçim yarışında her iki tarafında oy kullanmaya gelenler arasında karşılıklı saygı çerçevesinde birbirlerine saygı içinde hareket etmeleri sektör için oldukça beğeni ve takdir topladı.

Yapılan seçim oylmasında 4 sandık toplamında 621 oy kullanılırken. 505 oy ile Ercan Özboyacı seçimi galip tamamladı. Mustafa Tiryaki ise 116 oy alarak sarı liste ile seçimi tamamladı. bir oy geçersiz sayılırken toplam oy kullanmaya gelen kişi sayısı ise 622 idi.

Sandıkların oy dağılımı  ise  Birinci Sandık 128 mavi  22 Sarı , İkinci Sandık 85 Mavi 211 Sarı , Üçüncü Sandık 100 Mavi , 24 Sarı , Dördüncü Sandık 192 Mavi , 49 Sarı olarak sayıldı.

İto kuyumculuk komitesinde Ercan Özboyacı ile yeni dönem farklı çalışmalar ile sektöre neler kazandıracak ve neler katkı sağlayacak , değişim ve artıları neler olacak yeni dönemde sektör yakından görecek.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments