Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemİMMİB BAŞKANI BURAK YAKINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İMMİB BAŞKANI BURAK YAKINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İmmib başkanı ve Türkiye ihracatçılar meclisi yönetim kurulu üyesi Burak Yakın Kapalıçarşı dergisi İmtiyaz sahibi Gökhan Yalçın ve Cihan Yalçın  Tarafından ziyaret edildi.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kapalıçarşı dergisi yaz etkinliği gecesinde Mücevher Tanıtım A.Ş firması ana sponsor olmuş ve 400 kişi ve 90 firmanın katılım sağladığı gece de oldukça etkili ve gösterişli bir organizasyon düzenlenmişti.

Burak Yakın yoğun iş temposu ve immib ile ilgili projelerden dolayı geceye katılamamıştı.

Teşekkür plaketi ve nezaket ziyareti için ofisinde ziyaret edilen sektörün başarılı başkanına. Gece için plaketi ve adına özel yaptırılan hediyesi takdim edilirken, samimi ve keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.

ikitelli organize sanayi bölgesi içinde yer alan kuyumculuk projesi ile ilgili bilgi alınırken cazip satış fiyatları ile satışa çıkarılan proje içinde detaylar paylaşıldı.

Burak Yakın İmmib başkanı olduğu süreden sonra yaptığı seyahat ve çalışma programı ile ülkenin en yoğun  sektör başkanı ve ihracatçılar meclisi başkanı olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments