Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündemİJS'yi güle oynaya tamamladılar.

İJS’yi güle oynaya tamamladılar.

Fuar Bitti Halay Çektiler

Nzp Holding İjs fuarını yoğun bir şekilde geçirdi. fuarın yoğun temposunu fuar sonlanması ile oynayarak kutlayan Nzp firması. Fuar’da kalabalık ziyaretçi sayısı ile dikkat çekti.
geçtiğimiz yıl Kuker firmasını satın alan Nzp fuarda gram altın ve rafineri grubu haricinde ürettikleri diğer ürünleri de sergileme ve sektöre kazandırmak için oldukça büyük adımlar attıklarını belirtti.
Nzp Holding sahiplerinden Murat ve Ömer Niziplioğlu fuara gelen misafirleri ile tek tek yakından ilgilenerek ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştılar.
fuarı sona erdiği saatlerde Nzp ekibi toplu halde fotoğraf çektirirken , Kapalıçarşı Dergisi İmtiyaz sahibi Gökhan Yalçın ile selfie çekilmeyi de ihmal etmedi.
Fuar bitimi Ömer Niziplioğlu ise keyifli bir şekilde Antep yöresi müzikleri ile oynarken kapalıçarşı dergisi objektiflerine takıldı.
24 Ekim pazartesi günü gerçekleşecek olan Yılın Enleri Ödül töreninde ödül alacak ve geceye özel süprizleri ile de sektöre farklı bir görsel değer katmaya hazırlandıklarını belirtti.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments