Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemGaziantep 16.Ortadoğu Altın Mücevher ve Gümüş Fuarı 2nci Gününde.

Gaziantep 16.Ortadoğu Altın Mücevher ve Gümüş Fuarı 2nci Gününde.

16. Gaziantep Ortadoğu Altın Mücevher Fuarı devam ediyor.

Gaziantep’te düzenlenen 16. Ortadoğu Altın Mücevher ve Gümüş Fuarı 2nci gününde kuyum esnafının ziyaretleri ile devam ediyor. Start Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar da ikinci gün katılımcı sayısı fuara gelen firmaları bir nebze daha mutlu eder sayıda idi. Fuar da öne çıkan firmalar arasında Gold Glorya , Kral Faruk , Borsa Gold firmaları göze çarparken. Desmer güvenlik firmasının fuara taşıma sponsoru olması ile fuar da takdirle sorunsuz taşımacılık yapması beğeni kazanan olaylardandı.
18.09.2022 pazar günü sona erecek olan fuar . katılımcıların fuar sonrası değerlendirmesi ile sektörde ne kadar ilerleme kaydettiği belli olacak.

Fuarın birinci günü Gaziantep Valisinin katılımı ile açılış yapılması sonrası start aldı. birinci gün akşamı Gaziantep kuyumcular odası başkanı Tuncay Tabur’un Kuyumcu oda başkanları adına verdiği akşam yemeği ile devam etti. İkinci gün aktiviteleri arasında ise gala yemeğinde Wilma Elles’in de sahnede yer alacağı defile ve yemeği ile akşam programı tamamlanmış olacak.

Fuar pazar günü ise öğleden sonra sona erecek.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments