Fransız ve İtalyanlara büyük rakip LAGASH MEYDAN OKUYAN TÜRK ÇİĞKÖTESİ.

FRANSIZLARIN TARTARINA VE İTALYANLARIN CARPACCİO’SUNA MEYDAN OKUYAN TÜRK ÇİĞKÖTESİ.
Avrupa fuarlarında İtalyanlara ve Fransızlara Türk çiğköfte firması savaş açtı.
Oldukça yüksek fiyatlara başlangıç menüsü olarak servis edilen İtalyan carpacciosuna ve Fransız tartarına büyük rakip. Biz hem ucuz hem doyurucu hem de mili çiğköftemiz ile Avrupa pazarında Fransız ve itaşyanlara büyük ders verdireceğiz.
Çiğ köfte yemeyen Fransız ve İtalyan kalmayana dek durmayacağız.
Bizim ürünümüz hem daha sağlıklı , hem daha lezzetli , hem daha ekonomik, carpaccio yemek için belirli gelir seviyesine , tartar yemek için üst gelir seviyesine ve değişik damak tadına sahip olmanız gerekirken. Çiğ köfte evrensel herkezin yiyebileceği en doyurucu ve en sağlıklı yemek.
Biri çiğ yendiği için kurt yaparken diğeri danak tadına hitap etmediği için yendiğinde mutsuz bile edebilmekte. Oysa çiğ köfte yiyenlerin yüzü gülmesi garantili. İtalyan ve Fransızlara meydan okuyoruz bir yıl içinde hepsini pazarda mağlup edeceğiz.
Avrupa pazarında çiğ köfte Pazar payı 500 milyon usd den 3 milyar usd ye çıkacak. Biz buna talibiz ve başaracağız.
Lagash çiğköfte, Dünyanın en lezzetli soğuk başlangıç yemeklerinden biri olan etsiz çiğköfteyi, Dünya mutfağındaki hak ettiği yere getirebilmek için Arge ve Pazar çalışmalarına ara vermeden devam eden, Ülkemizin kendi alanında öncü, saygın ve de kadim bir firmasıdır.
Kendi ürün sınıfına yakın olan tartar ve carpaccio’ ya rakip olma iddiasıyla, Avrupa’da bayilik verme yoluna giren Lagash çiğköfte markası, ürettiği etsiz, katkısız ve eşsiz lezzetiyle fark yaratan Lagash çiğköfte ürününü, Dünya mutfağındaki hak ettiği yere getirebilmek için Avrupa ülkelerinden gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye almış bulunmaktadır.
Bu yıl çiğköfte ve tabiki lagash markası ile Türkiye’nin yılı olacak.

Hali hazırda Türkiye’nin sayısız noktasında bayisi bulunan Lagash çiğköfteye, bu değerli hedeflerini gerçekleşmesinde muvaffaklar diler ve de Ülkemize katmış olduğu katma değerlerden dolayı da teşekkür ederiz.

Bayilik danışma hattı: 0 (532) 271 23 83
Instagram: lagash.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir