Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaGündemFibula Mücevherat sahibine kızından tazminat davası.

Fibula Mücevherat sahibine kızından tazminat davası.

Fibula Mücevherat sahibi Öztürk Şerefoğlu'na kızından nafaka davası.

Fibula mücevherat firması sahibi Öztürk Şerefoğlu’nun kızı Leal Derya Şerefoğlu babasının paralarını genç kızlar ile harcadığını ve nafaka ödemediği için yardıma muhtaç hale geldiğini öne süren kızı Leal Darya Şerefoğlu 11.421 dolarlık nafaka davası açtı.

Türkiye’nin önde gelen kuyumcularından Fibula mücevher ile bodrum’da Vadibükü otelcilik ile Demirbükü otelcilik sahibi Öztürk Şerefoğlu 17 yıl önce Veronika Meiike Şerefoğlu ile evlendi. Çiftin bu evliliğinden bu gün 18 yaşında olan Leal Darya Şerefoğlu adında bir kız çocukları dünyaya geldi. Veronika Melike Şerefoğlu zinai, hayata kast , haysiyetsiz hayat sürme , ve evlilik birliğinin temelden sarsılması nedeniyle Öztürk Şerefoğlu’na boşanma davası açtı. Çiftin davası iki yıldır başka mahkemede devam ederken, Öztürk Şerefoğlu’na bir davada kızı Leal Darya Şerefoğlu’ndan geldi. 18 yaşına geldiği için babasının ödediği nafakanın kesildiği gerekçesi ile Aile Mahkemesine başvurarak 11.421 dolarlık Nafaka Davası açtı.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments