DOLAR 32,5300
EURO 34,8601
ALTIN 2.429,06
BIST 9.645,02
DOLAR 32,5300 0.04%
EURO 34,8601 0.54%
ALTIN 2.429,06-0,14
BIST 9.645,02-0,50%
BITCOIN 2151686-0,66%
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
  • Kapalı Çarşı Dergi
Eminönü’nde Balık Ekmek Rezilliği.

Eminönü’nde Balık Ekmek Rezilliği.

3 Kasım 2022 14:17
Eminönü’nde Balık Ekmek Rezilliği.
0

BEĞENDİM

Eminönü meydanda yer alan balık ekmek tekneleri sağlık açısından ciddi risk oluştururken, insanların üst üste hiç bir önlem alınmadan balık istifi kötü argo sözler ile dizilip içinde ne olduğu belli olmayan satışlar ile çok kötü bir durum ortaya çıkmış durumda.

Tamamı  doğulu vatandaşların işlettiği teknelerde oturma yerinde açıkta satılan tüm yiyeceklerin durumu vahim ötesi.

satışı yapılan ürünlerin fiyatlarından tutunda orada balık satıcılarına vereceğiniz her hangi bir cevapta kavga etmeye hazır bir sürü şeklinde hareket eden aşiret modeli tipler ile karşı karşıya gelmeniz kaçınılmaz.

Büyükşehir belediyesinin seçildiği dönemden sonra hiç bir şeyine dikkate almadan hareket ettiği ve göz ardı ettiği alanda pislik heryerden fışkırıyor.

Açıkta satılan turşular , ekmek arasına konulan içeriği ne olduğu belli olmayan balık. kullanılan yağların ve malzemelerin kötülüğü ve kokusu gerçekten mide bulandırıcı.

balık ekmek almaya gittiğinizde satıcılara yanlışlıkla hoşuna gitmeyecek bir söz söylerseniz kavga etmeden ordan çıkmanız mucize. Türkçesi kötü bir sürü saç kesimleri tek tip model ile argo tabirler ile birbirine girmeniz an meselesi.

Yani ailenize ve sevdiklerinize önem veriyor ve kendinizi biraz önemsiyor iseniz kesinlikle uzak durmanız gereken bir yer haline gelmiş Eminönü Balık ekmek satıcılarının olduğu alan.

Dayak yemek ve içeriği ne olduğu belli olmayan bir yerde zorda kalmak istemiyor iseniz uzak durun.

 

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.