Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemDoğal Taş Besay’a yakışıyor.

Doğal Taş Besay’a yakışıyor.

Besay; yüzden fazla doğal taşı birbirinden güzel takılara dönüştürerek yeni koleksiyonunu yaptı.. Mini setler, yüzükler, kolyeler daha nice Besay takısı; çok şık doğal taşlarla harman oldu. Bazen taşa göre montür yapan Besay; bazen de montüre göre taşı şekillendiriyor. Her zaman doğal taşlı takılara büyük önem veriyor tecrübeli marka.

Tanzanit’ten Topaz’a, Sultanit’ten Kehribar’a, Ametist’ten Akik’e, Turkuaz’dan Sitrin’e kadar daha birçok doğal taşı takılarında kullanan Marka vitrinlerde adeta renk cümbüşü ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Ömer Kaya; mesleğine hastalık düzeyinde aşık olduğunu, altın takıyla birleşen doğal taşların görünümünün de benzersiz bir güzelliğe kavuştuğunu belirterek; “Doğal taş koleksiyonumuz her yıl büyüyerek devam ediyor. Bugüne kadar 100’den fazla doğal taşı takıya dönüştürdük” dedi.

Doğal taş koleksiyonunda kesinlikle yapay, laboratuvar ortamında üretilen taşlar kullanmadıklarının altını çizen Ömer Kaya; “Zaman zaman renkli doğal taşları, Swarovski zirkon yüksek kalite taşlarla süslüyoruz. Birkaç yıldır üretimini gerçekleştirdiğimiz bu koleksiyonumuza olan ilgi bizi memnun ediyor. Mümkün olduğu kadar montüre göre değil taşa göre montür yapmayı tercih ediyoruz. Tabi ki zevk ve tercih meselesi ama ben daha çok asimetrik, doğal çıktığı forma yakın ve işlenmemiş, profesyonel bir şekilde kesilmemiş haliyle doğal taş takıların daha şık olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Doğal taşlı takıları, uygun fiyatlar eşliğinde tüketicinin kullanımına sunduklarını sözlerine ekleyen Kaya; Doğal taşlı takı satmanın ciddi bir iş olduğunu, her kuyumcunun portföyünde bulunması gerekmediğini ve uygun fiyatlarla doğal taşlı takıların üretilebileceğini sektöre Besay’ın göstermiş olduk.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments