Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündemDİYARBAKIR MÜCEVHER ALTIN FUARI BU YILA DAMGASINI VURACAK.

DİYARBAKIR MÜCEVHER ALTIN FUARI BU YILA DAMGASINI VURACAK.

TARİHİ ON GÖZLÜ KÖPRÜDE ALTIN FUARI DEFİLESİ ÇOK SES GETİRECEK. MEZOPOTOMYA ALTIN MÜCEVHER FUARI BÜYÜK SÜPRİZLERİ İLE 02-05 KASIMDA DİYARBAKIRDA GERÇEKLEŞECEK. FUARI FUARCILAR YAPMALI BİREYSEL SHOWLAR FUAR DEĞİL.

02-05 Kasım 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan Diyarbakır altın ve mücevher fuarında bu yıl büyük yenilikler ve süprizler hazırlanıyır.

katılımcısından ziyaretçisine kadar farklı bir imaj ve fikirle hareket edilen Diyarbakır altın ve mücevher fuarı uluslararası bir düzeyde tüm dünyada ses getirecek büyük organizasyon alt yapısı ile harekete geçti.

Start fuarcılık yönetim kurulu başkanı Musa Öztürk fuarcılığın anadolu daki tüm alt yapısını bu güne kadar biz oluşturduk, bundan sonra da tüm yol haritasında yapılacak olan en büyük yenilik ve ilkleri biz yaşatmaya devam edeceğiz diyerek. Florya Hak evrensel Restaurantta sektör ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.

basın toplantısında Diyarbakır Kuyumcular oda başkanı Mehmet Yüksel ve Altınay firma sahibi Serdar Ay diyarbakır ve fuar hakkın da bilgilendirme de bulundular.

Fuarın açılışını Diyarbakır On gözlü köprüde halka açık şekilde yapmayı planladıklarını belirten Ay ve Yüksel Musa Öztürk ile fuarı yapmaktan dolayı mutlu olduklarını. Diyarbakır’ın showlar adı altında gerçekleşen bireysel etkinliklere değil toplu olarak gerçekleşen ulusal bazlı fuarlara ihtiyacı olduğunu bunuda en iyi Start fuarcılığın gerçekleştirebileceğine inandıklarını belirttiler.

Fuar içinde bir ilke de imza atacak olan Start fuarcılık deprem bölgesinde yer alan kuyum firmalarına özel indirimli sergileme alanları açacak ve destek olacak.

02-05 kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan altın ve mücevher fuarı şimdiden %60 doluluk oranına ulaşarak da ayrı bir başarı yakaladı.

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments