Diyarbakır altın ve mücevher fuarında Kuyumcular Oda Başkanları yemeği Vali Ali İhsan Su katılımı ile Movenpick Otelde gerçekleşti

Diyarbakır altın ve mücevher fuarında Kuyumcular Oda Başkanları yemeği Vali Ali İhsan Su katılımı ile Movenpick Otelde gerçekleşti. Toplantıda diyarbakır hakkında , fuar içeriği ve gelecek yıl organizasyonu hakkında bilgiler ve fikirler paylaşıldı.

Diyarbakır altın ve mücevher fuarında kuyumcular oda başkanları yemeği Vali Ali İhsan Su katılımı ile Movenpick Otelde gerçekleşti. Toplantıda diyarbakır hakkında , fuar içeriği ve gelecek yıl organizasyonu hakkında bilgiler ve fikirler paylaşıldı.

Diyarbakır altın ve mücevher fuarında kuyumcular oda başkanları yemeği vali Ali İhsan Su katılımı ile Movenpick Otelde gerçekleşti

Toplantı ya Start Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Musa Öztürk ve 30 oda başkanı katılırken. Sektörden deneyimli taşıma firması temsilcilerinden Erbay taşımacılık firmasından Serap Ceylan , Desmer firmasının ceo su Oğuz Tüzün, Aga Bullion yönetim kurulu başkanı Sarp Tarhanacı gibi isimler de katılım sağladılar. Yemeğin sponsorluğunu 14 farklı lokasyonda hizmet veren Doğuş Gold yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir