Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaYaşamDİDİME İSVİÇRE'DEN İTHAL OTELCİ

DİDİME İSVİÇRE’DEN İTHAL OTELCİ

Sultan Kahvaltısı ile didimde bir numara olan mekan ve otel. İşletmeci roberto Karakoç Didim de Erzincan İlhan oteli 2022 Yılı için Kiraladı.

Didim Altınkum  Çamlık mahallesinde yer alan Erzincan İlhan Otelin 2022 işletmecisi, İsviçre Zürihten tanınmış iş adamı Roberto Karakoç oldu.

Uzun yıllar İsviçre Zürihte çeşitli mekanlar işleten Erzincalı iş Adamı 22 odalı yeni tadilat yaptığı ve her odaya balkon eklediği otelinde 2022 yaz sezonu ile ilgili farklı konseptlerde konaklama paketleri hazırladı ve satışa sundu.

Didim altınkum bölgesinde sayı olarak oldukça fazla otel bulunurken orta direk aileler ve ekonomik tatil yapmak isteyen kişiler tarafından oldukça fazla talep gören bölge yenilenen otel yüzü ile bölgeye yeni bir enerji getirdi.

Özellikle sabah sultan kahvaltısı ile misafirlerine özel paketler sunan otel kahvaltı ile ilgili bölgede en fazla talep toplayan mekan olma başarısını yakaladı.

IMG_5458

22 odanın 18 i double , 3 adedi single , bir adet de aile suiti şeklinde oda dağılımı bulunmakta.

Roberto Karakoç İsviçre’de 3 yıl önce bir çok ödül almış ve pandemi sonrası ilk defa Türkiye’de ticari bir yatırım yapmış oldu.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments