Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemDeprem bölgesindeki moto kuryelere ücretsiz yağ değişim ve bakımı Artı Gruptan

Deprem bölgesindeki moto kuryelere ücretsiz yağ değişim ve bakımı Artı Gruptan

Deprem bölgelerindeki acil kodlu moto kurye gönderimleri Artı Moto tarafından destekleniyor. putoline ve spedol yapları ile bölgedeki moto kuryelerin bakımları ve değişimleri ücretsiz yapılıyor.

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde yaşanan deprem felaketinde bölgede oluşan acil kodlu yardım koli ve benzer eşyaların taşınmasında gönüllü yer alan tüm moto kuryelerin, yağ değişimi ve bakımı İstanbul Artı Gruptan ücretsiz olarak yapılmakta. ilaç , bebek maması , kadın özel eşya ve ihtiyaçları , acil gönderimlerde hayati önem taşıyan uygulamada Speedol ,Putoline TAGS , Koçak Petrol ,  markaları da aktif olarak ürün temini ile sahada yer almakta

DEPREM BÖLGESİNDEKİ ACİL KODLU GİDECEK İLAÇLAR VE BENZER KARGOLAR MOTO KURYELER İLE YERİNE YETİŞTİRİLİYOR. 2000 DEN FAZLA MOTO KURYENİN HEDEFİNE VARMASI İÇİN TÜM YAĞ VE BAKIMLARI ÜCRETSİZ BAKIMLARI ARTI MOTORDAN

 

DEPREM BÖLGESİNDE YARDIM TAŞIYAN TÜM MOTO KURYELERE

ÜCRETSİZ YAĞ VE BAKIM HİZMET NOKTALARI

 

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremin ardından, bölgede araçların ulaşım sağlamakta güçlük yaşadıkları alanlarda moto kuryeler destek ekipleri oluşturarak yardım sağlıyor. Yapılan bu yardımlara bir destek hareketi de Artı Grup’tan geldi. Artı Grup bölgede yardım faaliyeti gösteren tüm moto kuryelerin yağ değişim ve bakımını ücretsiz sağlama imkanı sundu.

 

Hizmet Noktaları Belirlendi

Artı Grup tarafından başlatılan yardım projesi dahilinde firmaya bağlı bölge bayilikleri üzerinden destek noktaları oluşturularak, aynı anda tüm deprem bölgelerinde eş zamanlı olarak yürütülmesi sağlandı. Artı Grup bünyesinde yer alan Speedol ve Putoline marka motosiklet yağlarının bölgede kullanılacağı projede, Kahramanmaraş, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Hatay hizmet noktaları olarak belirlendi. Belirlenen bu noktalar sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu#ElelesizinleyizDestek projesiyle ilgili Artı Grup şu konuşmayı yaptı: “Başlatmış olduğumuz projenin, tüm yardımsever moto kurye arkadaşlarımıza faydalı olacağını umuyoruz. Proje detaylarının ve güncel bilgilendirmelerin sosyal medya hesapları üzerinden yapılarak, #elelesizinleyiz hashtagi ile aktif bilgilendirmeler yapıyoruz. Bu noktada sosyal medya hesaplarımızı takip etmelerini öneririz”. Deprem bölgesine yardım taşıyan tüm moto kuryeler, oldukları yere en yakın bulunan hizmet noktasından faydalanarak yoluna devam edebilecek. 2000 ‘den fazla motor bu imkandan faydalanacak.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments