Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemDemokrat Parti İstanbul İl Başkan Yardımcıların dan Ankara'ya gelen Depremzedelere Soba Desteği

Demokrat Parti İstanbul İl Başkan Yardımcıların dan Ankara’ya gelen Depremzedelere Soba Desteği

Demokrat Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Zafer Yılmaz'dan Demokrat Parti Genel Merkeze Anlamlı ziyaret.

Demokrat Parti İstanbul İl Başkan yardımcısı Zafer Yılmaz’dan anlamlı yardım.

Demokrat Parti İl Başkan Yardımcısı  Göksel Bilgiç ,Yükselen Türkiye Enstitüsü Başkanı Demirhan Durmuş Çelen ve Gazeteci Gökhan Yalçın. Demokrat Parti Ankara Genel Merkezine , depremzede vatandaşların ihtiyacını karşılamak üzere 43 adet soba teslim etti.

Demokrat Parti Genel merkez genel başkan yardımcıları Adnan Turfan ve Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat başkanı Ahmet Uyanık , Genel Başkan Yardımcısı İlay Aksoy tarafından sıcak bir karşılama ile karşılandı.

Depremzede vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak konusunda hep birlikte el birliği ile hareket etmekten daha güzel bir davranış olmadığını belirten deneyimli siyasetçiler. bir süre Ankara il başkanı odasında Cemal Enginyurt ile de sohbet ve istişarede bulundu.  İstanbul’da yapılacak projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Aynı gün içerisinde Tbmm bahçesi tören alanında Deniz Baykalın Cenaze törenini de katılan İstanbul ekibi , Tbmm bahçesinde kısa bir sürede Genel Başkan Gültekin Uysal ile de görüştü. Deprem bölgesine yapılacak olan yardımlar konusunda Ankara genel merkez ve il başkanlığı ile ortak hareket etme konusunda fikir birliği ile devam kararı aldı.

İstanbul İl Başkan Yardımcısı Zafer Yılmaz Kuyum sektöründe ve gerçekleştirdiği sosyal projeler ile medyanın da yakından tanıdığı siyasetçi olarak tanınmakta.

İstanbul il başkan yardımcısı ve ilçe teşkilatından gelen ekibin  Ankara genel merkez ve il başkanlığına destek ve yardım edilme projesi,  moral ve teşkilatları kaynaştırma projesi olarak  göz doldurdu.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments