Çilek Konsept özgün tasarımları ile İstanbul Jewelry Show’da

“Yaşamın her anında” mottosuyla hizmet veren Çilek Konsept, birbirinden özgün tasarımlarını bu yıl 54’üncüsü düzenlenecek olan İstanbul Jewelry Show’da sergileyecek.
5 – 8 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ve dünyanın en büyük 5 uluslararası mücevher fuarından İstanbul Jewelry Show, sektörden binlerce markaya da ev sahipliği yapacak.

Geleneksel çizgilerini koruyarak ortaya çıkardığı tasarım çeşitliliği ve üretim gücü ile adından söz ettirmeye devam eden Çilek Konsept, İstanbul Jewelry Show’da tasarımlarıyla göz kamaştıracak.

Dünya markaları bir araya geliyor
Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde her yaşa ve zevke özel ürünler sunmak adına hizmet veren Çilek Konsept, önemli firma ve markalarını alıcılar ile buluşturarak mücevher sektörünün gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayan İstanbul Jewelry Show’da yer almaya hazırlanıyor.

Marka yüzü Hülya Avşar için hazırlanan özel koleksiyon başta olmak üzere, mücevher sektörüne ses getiren Yadigar Koleksiyonu, 14 ve 22 ayar seçenekleriyle Bereket Koleksiyonu, pırlanta mücevher serisi ve otantik takı grubunda yer alan birbirinden özgün tasarımlar fuarda yer alacak. 143 ülkeden 1000’den fazla firmanın katılacağı fuarı, yaklaşık 27 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Uygun fiyat ve yenilikçi anlayışının yanı sıra, #yaşamınheranında mottosuyla ilerleyen Çilek Konsept, tüm misafirlerini 05 – 08 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek bu unutulmaz deneyime davet ediyor. Çilek Konsept’in eşsiz ürünlerini sergileyeceği Hall 4 / 4L10 nolu stantı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir