Çilek Konsept İkinci Mağazasıyla Mersin’de

50 yıllık hikayesiyle, Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olarak hizmet veren Çilek Konsept, Mersin’deki 2. mağazasını Saya Park AVM’de açtı.
Çilek Konsept’in özgün tasarımlarının yer aldığı yeni mağaza, mücevher tutkunlarını ağırlamaya hazır.

“Yaşamın Her Anında” mottosuyla misafirlerine eşsiz tasarımlar sunan Çilek Konsept, kadın ve erkek mücevherleri ile aksesuar alanında birbirinden özel tasarımlara imza atmaya devam ediyor.

Mersin’e ikinci mağaza müjdesi
Mersin’de açtığı ikinci mağazasını Saya Park AVM’de hizmete geçiren marka, mücevher tutkunlarına birbirinden eşsiz tasarımlar sunuyor.

En büyük arzumuz, Türkiye’nin her noktasında olmak
Mücevher sektöründe yıllara dayanan tecrübesi, atmış olduğu yenilikçi adımları ve kaliteli ürün standartlarına vermiş olduğu önem ile sektörde tercih edilen ve ayrışan bir marka haline geldiklerinin altını çizen Çilek Konsept Yönetim Kurulu Başkanı Enes Çilek, “Çilek Konsept ailesi olarak, yurt içi ve yurt dışındaki hizmet ağımızı genişletmek en büyük hedeflerimizin başında geliyor. Yurt dışı ağımızı genişletirken, yurt içinde de mağaza sayımızı arttırarak büyümeye devam ediyoruz. Gelecek dönemde de, mağaza sayımızı arttırarak Türkiye’nin her noktasına Çilek Konsept mücevherlerini ulaştırmayı arzuluyoruz” açıklamasında bulundu.

Adres: Akkent, Hüseyin Okan Merzeci Blv, 33160 Yenişehir/Mersin
Saya Park AVM Zemin Kat

Çilek Konsept hakkında:
1972 yılında Mustafa Çilek tarafından, “Çilek Kuyumculuk” ismi altında kurulan marka, 50 yıldır Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olarak hizmet veriyor. Gelenekselliğin gücü ile ilerleyen Çilek Kuyumculuk,1995’te İstanbul ve Marmara Bölgesi arasında güçlü bir pazarlama ağı kurdu. Perakende alanındaki başarısı ve imalat tecrübesi sayesinde ilk toptan mağazasını Kılıçcılar Sokak’ta açtıktan sonra, 2009’da yeni satış noktalarıyla Almanya ve Belçika başta olmak üzere, Balkan ve Avrupa ülkelerine yayılmaya başladı.

Otantik takı konseptinde prestijini arttırıp modern takı üretimi ve pazarlama ekibini oluşturarak alanını genişleten marka, 2013’te ikinci toptan mağazasını da aynı sokakta “Çilek Konsept”
adıyla açtı.

2015’te bir araya gelen “Çilek Gold” ve “Çilek Konsept” markaları, Nuruosmaniye’ye açtıkları showroom ile misafirlerini kusursuz bir hizmet ile ağırlamayı sürdürüyor. 2018’de Bursa, İzmir, Denizli, Konya, Ankara ve Ordu’ya bölge ofisleri açarak yurt içi ağını genişleten marka, 2020’de Çilek Konsept perakende alanında da mağaza zincirleri oluşturmaya başladı. Mevcutta toptan satış mağazası olarak 1, perakende satış mağazası olarak 25 ve 500’ü aşkın satış noktası ile hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir