Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemCEP TELEFONU PARASINA ARSA ALANLAR PARASINI ON KATINA KATLADI.

CEP TELEFONU PARASINA ARSA ALANLAR PARASINI ON KATINA KATLADI.

TRAKYA BÖLGESİNDE ARSA ALMANIN TAM ZAMANI. ARSA TALEPLERİ ARZ I KARŞILAMAZ HALE GELDİ.

ŞİMDİ ARSA ZAMANI.

TRAKYA BÖLGESİ ARSA SATIŞI VE YATIRIMINDA AÇIK ARA LİDER.

 

CEP TELEFONU PARASINA ARSA ALANLAR PARASINI ON KATINA KATLADI.

 

 

Pandemi den Sonra en değerli yatırım Arsa yatırımı oldu.

Trakya bölgesi arsa yatırımında Türkiye’nin en düşük nakdi bedel ile en karlı yatırım bölgesi oldu.

Son bir yılda 1e 10 kazandıran Trakya bölgesi arsa yatırımı ve kazancında Türkiye Şampiyonu oldu.

 

Büyükşehir’ in keşmekeşinden uzaklaşmak ve Avrupa’nın yanı başında doğa ile iç içe yaşam hayali kuranların sayısı ege ve Akdeniz de emeklilik hayatı planları yapanları da iki katı solladı.

 

Trakya bölgesinin ekonomik geçim şartlarındaki uygunluğu , İstanbul’a yakınlığı ve Avrupa’ya olan ticari imkanları ile tam anlamı ile tercihte açık ara lider olmasını sağladı.

 

Trakya bölgesinde cep telefonu fiyatına arsa alanlar parasını on katına katlamakla kalmadı. Ülkemizde yaşanan büyük depremden sonra deprem riskinin az olan bölge olması sebebi ile de talep patlamasına yol açtı.

 

Bölgenin en tecrübeli gayrimenkul firma sahiplerinden olan Engin İlbeyoğlu bölge de oluşan yurt içi ve yurt dışında yaşayan Türk kökenli vatandaşlarımızın yoğun ilgi ile bölgede arsa alımı yaptığını, bölgenin en önemli unsurunun yabancılara da minimum arsa satışını desteklediğini ve daha çok yerli vatandaşlarımıza arsa satışını desteklemesinin olduğunu , yoğun talebe yetişmekte zorlandıklarını belirtti.

 

Trakya bölgesinde alına arsalar tarım , bahçe ve tiny house şeklinde konaklama hizmetlerinde yoğun olarak kullanılmakta. Arsa almak için bu yıl elini çabuk tutanlar da yine en az bire on kazançlı çıkacağı kesin.

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments